אילו חומרי אריזה צריך במעבר דירה ואיפה משיגים אותם?

send whatsapp messsage send FB messsage
צילום 123rf

אומנם מציאת חברת הובלה מקצועית זו משימה חשובה לאין שיעור כאשר עוברים דירה אך גם התארגנות עם חומרי אריזה חשובה לא פחות ויכולה להקל על תהליך האריזה והמעבר. כיום תוכלו למצוא בקלות ולהתארגן על קרטונים וארגזים, גליל ניילון בועות ואף דבקות ומוצרי סימון במחירים זולים, לעתים בחינם ואפילו בלי לצאת מהבית.

קופסאות קרטון וארגזים

קופסאות קרטון וארגזים הם בין המוצרים החשובים ביותר שמשמשים לאריזה. מומלץ לקנות קרטונים בגדלים וסוגים שונים: קרטונים קטנים יתאימו לפריטים כבדים כמו למשל ספרים, בעוד שקרטונים גדולים יתאימו לפריטים קלים אך מסורבלים כמו למשל כריות, מצעים או שמיכות. קרטונים בינוניים עם מחיצות יעבדו טוב עבור פריטים שבירים כמו כלי מטבח.

יש לציין שאומנם ניתן למצוא קרטונים בחינם במקומות כמו חנויות מכולת, מרכזי מחזור או חנויות ציוד משרדי, אך רק זכרו שקרטונים משומשים אינם איכותיים כמו קרטונים חדשים, מה שידרוש מכם משנה זהירות. כמו כן כדאי להיעזר בקרטונים במידות ומידות חוזק שונות שכמעט לא ניתן למצוא כך סתם.

חומרי ריפוד

כמובן שאינכם יכולים פשוט לזרוק את כל החפצים שלכם לקרטון, קל וחומר כאשר מדובר בכלי מטבח או כלים שבירים אחרים. זו בדיוק הסיבה שאתם זקוקים גם לגלילי ניילון נצמד, גלילי ניילון בועות ניירות אריזה ועוד. ניילון בועות יעבוד היטב אם ברצונכם לשמור על פריטים שבירים או בעלי ערך. נייר אריזה יכול גם לשמש כאפשרות חלופית, למנוע חיכוך בין מוצרים ולהגן עליהם מפני נזקים.

מדבקות לתיוג

סמנו את כל הארגזים שאתם אורזים. לכל אחד יש את שיטות האריזה המועדפות עליו. בעוד שישנם אנשים שיעדיפו לכתוב ישירות על הקופסא, אחרים יעדיפו לתייג באמצעות מדבקות בצבעים שונים. מדבקות צבעוניות יכולות לעשות לכם סדר בדברים ולעזור לכם לקטלג את הקופסאות שלכם. בחרו צבעים שונים עבור חדרי הבית השונים והפריקה תהיה קלה יותר. בנוסף כדאי לקנות ערכת סימון למעבר דירה הכוללת מרקרים בצבעים שונים.

נייר דבק

מאוד מומלץ להשקיע בנייר דבק איכותי ולא באפשרות הזולה ביותר שאתם מוצאים. נייר דבק זול לא יהיה בעל כוח הדבקה גדול, מה שיוביל לכך שהארגזים כל הזמן יפתחו. לכן בחרו בסוג איכותי ואם אתם באמת רוצים להקל על עבודת האריזה שלכם אתם יכולים להשתמש באקדח לנייר דבק וכך לאטום את הארגזים במהירות. המלצה שלנו, קנו הרבה גלילי נייר דבק, אתם תשתמשו ביותר ממה שאתם אולי חושבים.

כיום ניתן להשיג ניירות דבק בצבעים שונים, כך שתוכלו באמצעותם ובאמצעות מדבקות הסימון להפוך את שיטת האריזה שלכם ליעילה הרבה יותר.

חבלים או רצועות

אם אתם מעבירים חלק מהדברים לבד, או בכלל מבצעים את ההובלה בעצמכם, מומלץ להצטייד בחבלים או רצועות כדי לאבטח את כל הפריטים ולמנוע מהם לזוז ולהיחבל. תזוזות מקום למקום עשויות לגרום לנזקים מיותרים שניתן להימנע מהם. שימו לב שהחבלים שאתם קונים חזקים מספיק כדי לאבטח גם ארגזים ורהיטים כבדים וגדולים יותר.

איפה קונים חומרי אריזה?

ניתן להזמין חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה ב'הכל למוביל' וליהנות ממחירים סיטונאיים. באתר עומדות לרשותכם אפשרויות רבות כמו למשל מוצרי אריזה בודדים לצד חבילות שכוללות את כל מה שאתם צריכים ומותאמות למספר החדרים בבית. כמו כן תוכלו לקנות חומרי ניקיון שגם נחוצים במעבר דירה ולמצוא שלל פתרונות שיהפכו את המעבר לקל ופשוט יותר.

לסיכום,

אם אתם רוצים לזכות לחוויית אריזה ומעבר דירה קלה יותר, עליכם להיות מוכנים עם חומרי האריזה המתאימים. השתמשו ברשימה שלנו כדי להבין מה יש לכם ומה עוד אתם צריכים, הקפידו להזמין את חומרי האריזה שלכם מבעוד מועד, תהיו מוכנים ומאורגנים כמה שיותר ותבטיחו שיום המעבר יעבור עליכם בקלות וביעילות מרבית!

כתבות נוספות למקרה שפספסת...