מתי צריך לנסר בטון וכמה זה יעלה לכם?

send whatsapp messsage send FB messsage
תמונה 123rf

הצורך בניסור בטון עולה כמעט בכל עבודת בנייה או שיפוץ. בין אם אתם רוצים לפתוח חור בקיר עבור חלון נוסף, בין אם תרצו לקדוח פתח למרזב או לארובה ובין אם יש לשבור קיר כדי להרחיב חדר בתוך הבית, עבודות קידוח וניסור בטון קיימות בדיוק למטרה זו.

שאלתם את עצמכם איך אפשר למצוא חברה מקצועית ומומלצת שמתמחה בניסור בטון? ריכזנו עבורכם את התשובות לכל השאלות החשובות וכמה מהפרטים שעליכם לשים עליהם דגש מיוחד.

באילו מקרים מבצעים ניסור בטון?

ישנם מקרים רבים שבהם צריך לנסר בטון כשבדרך כלל זה יהיה כאשר רוצים לפתוח פתח בקיר בטון מכל סיבה שהיא: יצירת פתח בין חדרים, התקנת חלון, שבירת קיר, ניסור קורות ועמודים לטובת שיפוץ ועוד.

עבודת הניסור והקידוח מתבצעות על ידי להבי יהלום, כאשר בתום העבודה החברה גם תדאג לפנות את הפסולת, שכן מדובר בשאריות כבדות של בטון. לעיתים יהיה צורך לבצע את הפינוי באמצעות טרקטור או מנוף, לכן כל הצעת מחיר מושפעת מאופי העבודה, היקפה ורמת מורכבותה. תוכלו לבדוק עלות ניסור בטון על מנת להעריך את המחיר הצפוי לפי טיב העבודה.

איך בוחרים חברה לניסור בטון?

ישנם לא מעט אנשי מקצוע שמתמחים בניסור בטון ולכן קיימת חשיבות רבה לבחירת אנשי המקצוע המתאימים ביותר לתפקיד. כדי לבחור בחברה מוסמכת לניסור בטון, אספנו עבורכם כמה טיפים חשובים:

  • כלי ניסור מתאימים – עבודות ניסור בטון שונות זו מזו. לנסר פתח בקיר ולנסר תקרה שלמה אלו שני דברים שונים בעליל. לכן כדי שתהליך הניסור יתבצע על הצד הטוב ביותר, עליכם לבחור בקבלן מקצועי שיש לו ידע עשיר וגם כלי ניסור מתאימים וייעודיים למשימה.
  • בטיחות מקסימלית בעת העבודה – כיוון שניסור בטון זהו תהליך מסוכן, נדרשת בטיחות רבה באתר עבודה. הקבלן שאתם בוחרים צריך לעבוד עם ביטוח מתאים ורישיון לעסוק בתחום, להיות בעל מומחיות בעבודות ניסור מורכבות, ולהקפיד על עבודה על פי נהלי ותקני בטיחות ועם ציוד מגן מתאים.
  • קרבה למקום המגורים – ישנם לא מעט קבלנים שמספקים שירותי ניסור וקידוח בבטון אך המרחק שלהם מהיעד עשוי להשפיע על הצעת המחיר שהם יתנו לכם. אם אתם רוצים מחיר מוזל יותר, פשוט בחרו בבעל מקצוע שמספק שירותים באזורכם כך שעלויות התפעול שלו נמוכות יותר.
  • המלצות וחוות דעת – כדי לבחור בקבלן מקצועי ואמין כדאי לקבל המלצות ממכרים, חברים, שכנים או עמיתים לעבודה שהשתמשו בשירותיו. אם יש לכם רק שמות, בדקו חוות דעת כדי להבין כיצד הקבלן מתנהל בשטח ומה מידת שביעות הרצון מתפקודו, תודעת השירות שלו ורמת מקצועיותו.
  • אנשי מקצוע מיומנים – מלבד עבודה עם כלים מתאימים אנשי המקצוע שאתם בוחרים צריכים להיות מומחים בניסור בטון באמצעות מקדח יהלום. צוות החברה צריך להעסיק עובדים בעלי הכשרה מתאימה וניסיון מגוון בעבודות ניסור שונות.
  • מחירים משתלמים – עבודות ניסור בטון יכולות להיות מאוד מורכבות ולדרוש גם ידע בהפעלת מנופים, כלים כבדים וכלי עזר נוספים. מלבד בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר לתפקיד, עליכם גם לוודא שהמחירים עבור השירות יהיו משתלמים ביותר.

כמה עולה ניסור בטון ואיך אפשר להוזיל עלויות?

יש סוגים שונים של עבודות ניסור בטון, חלקן פשוטות יותר בעוד שאחרות יהיו מאוד מורכבות וידרשו ידע רב ועבודה עם ציוד מקצועי. לכן עלות ניסור בטון משתנה מחברה לחברה, שכן לכל חברה יש את התעריפים שלה. תוכלו לעיין במחירון ניסור בטון כדי לקבל אומדן לעלות ניסור בטון ולהעריך את המחיר, או פשוט לקבל הצעות מחיר מכמה בעלי מקצוע שונים ומומלצים, כך תוכלו לקבל אומדן טוב יותר ולהבטיח לעצמכם מחיר הוגן תמורת מיטב השירותים.

כתבות נוספות למקרה שפספסת...