מביש: תושבי תל שבע פגעו ברכב משפחת שוטר שנפל בקרב ברעים

רס''מ אליאור יפרח ז''ל, בלש ביחידה המרכזית של מרחב הנגב, נפל בקרב ברעים עת הציל חיי אדם רבים ולחם בחירוף נפש. המשטרה עצרה תושבי תל שבע שגנבו את גלגלי רכב המשפחה
send whatsapp messsage send FB messsage
צילומים: משטרת ישראל

שוטרי תחנת באר שבע פתחו בחקירה  עם קבלת דיווח אתמול אודות גניבת גלגלי רכב משכונת רמות בעיר באר שבע. בתחקור המקרה עלה כי  בעלי הרכב הנם משפחה שכולה שבנם רס"מ אליאור יפרח ז"ל, בלש ביחידה המרכזית של מרחב הנגב, נפל בקרב ברעים עת הציל חיי אדם רבים ולחם בחירוף נפש נגד מחבלי החמס במתקפת הטרור ב-7.10. עם קבלת הדיווח על האירוע הנחה מפקד מרחב הנגב- תנ"צ אפי שימן לבצע את כל הפעולות  הנדרשות על מנת לאתר את מבצעי העבירה ולהחזיר את הרכוש שנגנב למשפחה באופן מיידי.

 

משפחת רס''מ אליאור יפרח ז''ל עם אנשי המשטרה

כוחות של משטרת תחנת באר שבע, מג"ב דרום וחבריו של אליאור ז"ל ליחידה בימ"ר נגב, הצליחו להתחקות תוך פרק זמן קצר אחר חשודים מעורבים תושבי הישוב תל שבע, בשנות ה 20 לחייהם, ובסמיכות למקום מגוריהם אותרו גלגלי הרכב הגנובים. החשודים נעצרו לחקירה בתחנת באר שבע.

אתמול, חמישי, זומנו לתחנת באר שבע הוריו של אליאור ז"ל. מפקד התחנה, נצ"מ שלומי דראי עדכן את ההורים בדבר מציאת הגלגלים ומעצר החשודים המעורבים והנחה להשיב את כלי הרכב לתקינותו ולשימוש המשפחה.

שני החשודים - צילום: משטרת ישראל

נצ"מ דראי אמר להוריו כי הנחה את הכוחות המשטרה להשתמש בכל האמצעים והכוחות הנדרשים  על מנת לאתר את מבצעי העבירה, לעצרם ולהביאם לדין. נצ"מ דראי הוסיף ואמר כי אליאור היה שוטר בעל נתינה גדולה, לב רחב, עם נכונות לעזור ולסייע לכל אדם שנזקק לעזרה,  וזה המעט שיכולנו כמשטרה וכחבריו של אליאור ז"ל, לעשות בכדי להסב למשפחה מעט נחת. 
נמשיך לפעול בכל הכוח והעוצמה  בהתאם למדיניות שהתוויתי לפעול באופן נחוש ולא מתפשר נגד כל תופעת פשיעה למען חיזוק תחושת הביטחון של התושבים בעיר.

הוריו של אליאור ז"ל, בהתרגשות רבה, ביקשו להודות להודות לשוטרים, חבריו של אליאור, שבתוך פרק זמן קצר הצליחו להשיב את הרכוש שנגנב.