בושה: רכזת כוח אדם בערד גנבה עשרות אלפי שקלים מעולים חדשים (תיעוד)

בתום חקירה שנוהלה בתחנת ערד של מרחב הנגב במחוז הדרומי, הוגש נגד תושבת העיר ערד, כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים בגין הונאה ושימוש בכרטיסי חיוב של עולים חדשים במהלך עבודתה כרכזת כוח אדם
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל

בתום חקירה שנוהלה בתחנת ערד של מרחב הנגב במחוז הדרומי, הוגש נגד תושבת העיר ערד, כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים בגין הונאה ושימוש בכרטיסי חיוב של עולים חדשים במהלך עבודתה כרכזת כוח אדם ובשווי של עשרות אלפי שקלים. 

תחנת ערד של מרחב הנגב במחוז הדרום פתחה בחקירה בחודש פברואר, בעקבות תלונה שהתקבלה, אודות שימוש ללא רשות בכרטיסי אשראי של עולים חדשים מאתיופיה, המתגוררים במרכז קליטה בעיר ערד, שחיפשו עבודה באמצעות חברת כוח אדם בעיר.

במסגרת החקירה עלה כי אחת העובדות בחברה, ששימשה כרכזת כוח אדם, השתמשה בפרטי כרטיסי האשראי של המתלוננים וביצעה באמצעותם עשרות עסקאות לשימושה האישי לרבות משיכת כספים והעברתם דרך אפליקציות תשלומים בשווי של כ 28,000 שקלים.

החשודה, תושבת העיר ערד, בת 35, נעצרה לחקירה בתחנת ערד ומעצרה הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט. בסיום חקירתה הוגש ביום שני על ידי שלוחת תביעות נגב של חטיבת התביעות, כתב אישום ובקשת המשך מעצרה עד לתום ההליכים.