הותר לפרסום: רנ''ג אורי מויאל, תושב דימונה, נרצח בפיגוע בבית קמה

רנ''ג מויאל הי''ד, תושב דימונה, לחם בגבורה במחבל שדקר אותו ואף שנפצע כאורח קשה מאוד, ניטרל את הדוקר. הערב הותר לפרסם כי נפטר למרות מאמצי ההחייאה
send whatsapp messsage send FB messsage
הותר לפרסום: רנ''ג אורי מויאל, תושב דימונה, נרצח בפיגוע בבית קמה רנ

הותר לפרסום: רנ"ג אורי מויאל, תושב דימונה, נרצח בפיגוע בבית קמה לאחר שלחם בגבורה גם אחרי שנדקר, ירה וחיסל את המחבל. אורי ז"ל שירת כרס״ר בבא״פ נח״ל. מויאל נדקר על ידי המחבל בעת שהמתין בתור בבית קפה ‘’ארומה'' בבית קמה. המחבל הוא תשוב רהט, יליד עזה, שגר שנים מעטות בישראל וקיבל תעודת זהות כחולה. למרות שנפצע באורח קשה ונדקר מספר פעמים, מויאל התעשת, שלף את נשקו וניטרל את המחבל. זמן קצר לאחר מכן התמוטט ופונה לסורוקה במצב אנוש.

זק''א מוסרים הערב כי  מתנדבי זק״א טיפלו בכבוד המת בזירת הפיגוע. סמוך לשעה 14:10 התקבל דיווח במוקד זק״א על פיגוע דקירה במרכז המסחרי בצומת בית קמה בכביש 40.

זירת הפיגוע בבית קמה, מתנדבי זק''א מטפלים בממצאים (צילום: דוברות זק''א)

בר יוחאי דחבש מפקד זק״א נתיבות: ״מדובר במחבל שהגיע לבית עסק ודקר גבר כבן 50, כשהגענו למקום צוותי מד״א נלחמו על חייו ופינו אותו כשמצבו אנוש לביה״ח סורוקה, לצערי לאחר מאמצי החייאה רבים הרופאים נאלצו לקבוע את מותו, צוות מורחב של מתנדבי זק״א מרחב נגב טיפלו בכבוד המת באיסוף הממצאים הרבים בזירת הפיגוע.״

ארגון זק״א משתתפת בצערם הכבד של המשפחה היקרה בתפילה שלא ידעו עוד צער וכאב.

בית החולים סורוקה מעדכן הערב: ‘’מאירוע הדקירה בצומת בית קמה פונו למלר״ד סורוקה 4 פצועים. אחד מהם פונה לחדר הטראומה במצב אנוש תוך כדי החייאה, ולצערנו עם הגעתו נאלץ הצוות לקבוע את מותו.
שלושה פצועים נוספים במצב קל''.


יהי זכרו ברוך!