שני תושבי נתיבות חזרו מדובאי עם 11 קילו סם אונס

משטרת ישראל בשיתוף עובדי אולם הנוסעים מכס נתב''ג סיכלו הברחת ענק של סם אונס לישראל,
send whatsapp messsage send FB messsage
11 קילו סם בתוך מזוודה (צילום: משטרת ישראל)

הותר לפרסום: משטרת ישראל בשיתוף עובדי אולם הנוסעים מכס נתב"ג, סיכלו ייבוא סמים מסוג קטמין במשקל של כ 11 ק"ג, הידוע גם בכינויו "סם האונס", שהוסלק בדופן כפולה במזוודה. 2 חשודים, תושבי העיר נתיבות, נעצרו לחקירה ביחידה המרכזית של מרחב הנגב במחוז הדרומי.
 סיכול ההברחה והחקירה הפלילית שנפתחה  מנעה את הפצתו בציבור ואת האפשרות של שימוש בו כלפי קורבנות תמימים וביצוע עבירות מין קשות
 


משטרת ישראל פתחה בחקירה עם קבלת דיווח, בתאריך 29.12.23,  אודות ניסיון להבריח ולהכניס אל תוך תחומי הארץ סם מסוכן מסוג קטמין, שאותר על ידי בודקי אולם הנוסעים במכס נתב״ג בתוך מזוודה, במהלך בידוק כבודה של תושב נתיבות ששב לארץ מדובאי.

במהלך הבידוק איתרו בודקי המכס ויחידת הבילוש 747 של מרחב נתב"ג מזוודה ובתוכה סם מסוכן מסוג קטמין, במשקל של כ 11 ק"ג, שהוסלק בתוך דופן כפולה במטרה להחדירם לארץ, לסחור בהם ולהפיצם בציבור.

 

המזוודת בה הוברח הסם המסוכן (צילום: משטרת ישראל)

הנוסע נעצר לחקירה ביחידה המרכזית במרחב נגב של המחוז הדרומי, במסגרתה הצליחו החוקרים לאסוף ראיות ולהתחקות אחר חשוד נוסף, תושב נתיבות, שעל פי החשד היה שותפו של הנוסע והיה מעורב באופן ישיר בהברחת הסמים וניסיון להחדירם לתחומי הארץ.

סם הקטמין הינו סם מסוכן הידוע בכינויו כ"סם האונס",  בעל השפעות חמורות על הגוף והנפש. סיכול ההברחה והחקירה הפלילית שנפתחה  מנעה את הפצתו בציבור ואת האפשרות של שימוש בו כלפי קורבנות תמימים וביצוע עבירות מין קשות.

החשודים, בשנות ה 20 לחייהם, נעצרו לחקירה בימ"ר נגב ומחר יתקיים דיון בבית משפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.