''ליאב, נכנסת לנו ללב ולנשמה'': ההספד המרגש של שחקן תיאטרון באר שבע

עצב בבאר שבע, בעקבות נפילתו של רס''ר ליאב אטיה בלחימה בעזה. אטיה, בוגר מקיף א', למד הנדסת בניין במכללת סמי שמעון
send whatsapp messsage send FB messsage
הלווייתו של רס''ר ליאב אטיה הי''ד, הבוקר (צילומים: סלולרי ללא קרדיט, דובר צה''ל)

הבוקר, ראשון, בשעה 10:00, נערכת בבית העלמין הצבאי בבאר שבע הלווייתו של רס"ר (במיל') ליאב אטיה ז"ל, לוחם בעוצבת חוד החנית (55), אשר נפל בליחמה בדרום הרצועה. רס״ר אטיה, תושב באר שבע, לוחם בגדוד 6623 היה בן 25 בנופלו. הועלה מדרגת רס"ל לדרגת רס"ר לאחר מותו.
 


ליאב בוגר מקיף א׳, היה אדם ערכי, אכפתי ומלא אהבה ונתינה לבריות.  אנו מרכינים ראש ומשתתפים בצערה הכבד של משפחתו ויקיריו.  יהי זכרו ברוך!
  

אתמול, עת הבשורה המרה הותרה לפרסום, חברים ואישי ציבור בבאר שבע ספדו לו. 

שחקן תיאטרון באר שבע, אורן כהן, סיפר כי הכיר אטיה בשנת 2016, בעת ההעלאת ההפקה ‘’מיקה שלי'', אותה ביים: ‘’ליהקתי אותך לתפקיד של "סרן מרום" לוחם, קצין חתיך, גברי- הישראלי היפה. זה היה הכי מדויק עבורך.  הרבה שנים עברו מאז,  הרבה תלמידים ושחקנים שפגשתי, תמיד יש את אלו שנכנסים לך ללב, שמתחברים לך לנשמה, אתה היית כזה ליאב,
מאנצ' אמיתי, תמיד מחייך. בא לעבוד.להפיץ טוב. קיבלתי את הבשורה עליך בשבת מאסף (מאותה ההפקה)''.

 

רס''ר ליאב אטיה הי''ד (צילום: דובר צה''ל)


 
‘’כל "הותר לפרסום" מכניס באג למערכת ההפעלה שלנו  מכבה לכמה שניות את הגנרטור. כשקיבלתי הודעה יחד עם השם שלך, פיסית נפלתי לספה , באותה הצגה שרו על הדמות שלך "יש לי אהוב בסיירת חרוב", ולי יש אהוב שנפל ב"עוצבת חוד החנית גדוד 6623"  

‘’ליאב עטיה ז''ל , בן רבקה אוריט ודוד, גיבור ישראל, יהי זכרך ברוך· אמן שנהיה ראויים''.ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', ספד לו: ‘’העיר באר שבע אבלה וכואבת על נפילתו של רס"ר (במיל') ליאב אטיה, לוחם בגדוד 6623 עוצבת ״חוד החנית״ (55) בקרב ברצועת עזה.  ליאב בוגר מקיף א׳, היה אדם ערכי, אכפתי ומלא אהבה ונתינה לבריות.  אנו מרכינים ראש ומשתתפים בצערה הכבד של משפחתו ויקיריו.  יהי זכרו ברוך!''.

סגן ראש עיריית באר שבע, הרב גדי מזוז:  ‘’באר שבע אבלה וכואבת על נפילתו של רס"ר (במיל') ליאב אטיה, לוחם בגדוד 6623 עוצבת ״חוד החנית״ (55) בקרב ברצועת עזה.  ליאב בוגר מקיף א׳,למד הנדסת בניין בסמי שמעון .  היה אדם ערכי, אכפתי ומלא אהבה ונתינה לבריות.  בן למשפחה לתפארת ישראל.  אנו מרכינים ראש ומשתתפים בצערה הכבד של משפחתו ויקיריו. 
יהי זכרו ברוך!''.

בוועד שכונת כלניות, בו מתגוררת משפחתו, אמרו הבוקר: ‘’אתמול התבשרנו על לכתו של הגיבור ליאב אטיה ז"ל, ליאב נהרג בעזה על הגנת המולדת. אחותו שגית אוזן והוריו דוד ורבקה גרים בכלניות והם חלק מהקהילה. המשפחה תשב שבעה ברחוב אולגה שמיר 46. משפחת אטיה היקרה שלא תדעו עוד צער !''.