אבל כבד: הלך לעולמו ה''אבא של תחנת מד''א ירוחם''

נחשון מלקר ז''ל נפטר באופן פתאומי והוא בן 61. חברו הטוב של נחשון ומנהל אשכול מד''א ירוחם, צחי בן ישי: ''נחשון היה איש מקצועי ומסור''
send whatsapp messsage send FB messsage
נחשון מלקר ז''ל (צילום: דוברות מד''א)

חובש רפואת חירום במד"א נחשון מלקר ז"ל נפטר באופן פתאומי והוא בן 61 בלבד.  ‘’מגן דוד אדום מרכין את ראשו וכואב את מותו של נחשון מלקר ז"ל, מוותיקי העובדים של מגן דוד אדום, שעבד כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס בתחנת מד"א בירוחם והלך לעולמו בטרם עת בגיל 61. נחשון הותיר אחריו אישה, שלושה ילדים, שני נכדים וחמישה אחים ונטמן בבית העלמין בעיר מגוריו ירוחם כשהוא מלווה בבני משפחתו וחבריו הרבים'', נמסר בהודעה שמפרסם הערב מד''א.

נחשון שירת בצה"ל כנהג תובלה ונהג אמבולנס ומיד עם שחרורו משירות סדיר, בשנת 1983, התקבל לעבודה כנהג אמבולנס בתחנת מגן דוד אדום בעיר. נחשון זכה במהלך שנות עבודתו הרבות במד"א בתואר העובד המצטיין של תחנת מד"א ירוחם בשנת 1986 והעובד המצטיין במרחב נגב של מד"א בשנת 2021.

חברו הטוב של נחשון ומנהל אשכול מד"א ירוחם, צחי בן ישי: "נחשון היה איש מקצועי ומסור, אוהב הבריות שדאג לקבל כל אחד לתחנה בסבר פנים יפות. תחנת מד"א בירוחם ידועה כמשפחה ונחשון היה ידוע כאבא של התחנה, תמיד התעניין ודרש בשלומם של כולם, הוא כבר חסר מאוד".

פראמדיק מד"א יניב עובד, חברו הטוב של נחשון: "נחשון היה גאה מאוד בעבודה שלו במד"א. תמיד היה מגיע לעבודה עם חיוך. היה לו לב ענק, הוא דאג למתנדבים כמו לילדים שלו. קראנו לו האבא של התחנה, הוא היה גאה מאוד שהוא מציל חיים, איש מקצועי ואכפתי, הוא השאיר חלל גדול בתחנה".

מנהל מרחב נגב במד"א, שמעון אלקובי: "נחשון יחסר מאוד בתחנת ירוחם, תרומתו הרבה לאורך השנים עיצבה במידה רבה את אופי התחנה ומותו בטרם עת הוא אבדה גדולה לכולנו. נחשון היה עובד מצטיין ששימש דוגמה ומופת לכל העובדים והמתנדבים במקצועיותו וביחס לחולה ולמשפחה. יהי זכרו ברוך."