הכי נבזיים שיש: חמישה חשודים בגניבת ציוד ה-DJ שנרצח ברעים (תיעוד)

החמישה חשודים בגניבת ציוד הגברה מאיש המוסיקה בפסטיבל ''נובה'', מתן ליאור ז''ל, שנרצח ברעים
send whatsapp messsage send FB messsage
הכי נבזיים שיש: חמישה חשודים בגניבת ציוד ה-DJ שנרצח ברעים (תיעוד) צילומים: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

חקירה שהתנהלה ביחידת יואב של מחוז הדרום במשטרה הובילה למעצרם של חמישה חשודים בגין גניבה של ציוד הגברה בשווי 2 מיליון ש"ח מאיש המוסיקה בפסטיבל "נובה" מתן ליאור ז"ל שנרצח ברעים במתקפת הטרור של חמאס דאע''ש, ב-7 באוקטובר. 

במסגרת פעילות רחבה של המחוז הדרומי במשטרה נגד פורעי חוק שנגנבו ציוד ורכוש לקורבנות המלחמה, הטיל מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן את חקירת גניבת הציוד הגברה של פסטיבל "נובה" על יחידת יואב. ציוד ההגברה המיוחד שייך לאיש המוסיקה מתן ליאור ז"ל שאותו רכש בייצור מיוחד בשוווי של 2 מיליון שקלים.

עם התפתחות החקירה הסמויה ביחידת יואב בוצעו השבוע מעצרים על ידי בלשי היחידה בערים קלנסווה, דליית אל-כרמל ועוספייה והביאו למעצרם של חמישה חשודים בגין הגניבה החמורה. בחיפוש בביתם של החשודים איתרו ותפסו בלשי יחידת יואב של מחוז הדרום את כלל הציוד שנגנב. אתמול בסיום החקירה הוגשה הצהרת תובע ע"י פרקליטות מחוז הדרום ובקשה לחילוט רכושם של החשודים בסכום של 185,000 שקלים.

השבוע הגיע אביו של הנרצח מתן ליאור ז"ל ושוטרי יחידת יואב החזירו לו את כלל הציוד הגנוב. במחוז הדרום של משטרת ישראל ימשיכו לפעול נגד אותם חשודים אשר ביצעו מעשים בזויים שפוגעים בכבודם של קורבנות המלחמה ומשפחותיהם.