''יחיא סינוואר: בקרוב הראש שלך יהיה על השולחן'': ח''כ אלמוג כהן במסר לחמאס-דאע''ש

ח''כ כהן, מעוצמה יהודית, שהשתתף בלחימה נגד המחבלים, שלח מסר תקיף לסינוואר מעל במת הכנסת: הראש של סינוואר עוד מעט יונח על השולחן
send whatsapp messsage send FB messsage
ח''כ אלמוג כהן (צילום: ערוץ הכנסת / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מסר חד משמעי של ח''כ אלמוג כהן (עוצמה יהודית) ליחיא סינוואר בעזה: ‘’בקרוב הראש שלך יהיה על השולחן''. כשהוא פונה אליו בערבית, אמר לסינוואר: ‘’מי שדופק על הדלת מקבל תשובה''.

וידאו: ח''כ כהן נושא דברים בכנסת (ערוץ הכנסת)


‘’אז עכשיו אתה תקבל את התשובה שלנו: בקרוב מאוד הראש שלך יהיה על השולחן וכל אחד מהחטופים,  שאתם תעיזו לאהרע להם, אנחנו נמטיר עליכם אש וגופרית. המסר השני שלי הוא אליכם, אזרחי מדינת ישראל. זר לא יבין זאת. מי שלא היה באותו השבת ארורה לא מבין מה קרה. אני שומע מימין ומשמאל שמחפשים אשמים. אז בואו אני אגיד לכם סוד כולנו אשמים בלי יוצא מן הכלל, אבל כרגע, כרגע כשהאויב מחפש טרף, כרגע צריך אחדות. כרגע צריך להיות אגרוף, אגרוף ברזל שינחית מהלומה קשה מאוד. אני כל פעם קורא על אנשים שמנסים למצוא אשמים כאלה ואחרים. זה לא השיח. יש פה אויב נאצי שקילל את כל מה שקדוש לנו, שקורא תיגר על קיומה של מדינת ישראל, שקורא תיגר על החיים של הילדים שלנו, שקורא תיגר על הציוויליזציה ואנחנו כאן חייבים להיות מאוחדים כי מישהו דופק לנו בדלת, והמישהו הזה צריך לקבל תשובה''.