בושה: תושב באר שבע חשוד בגניבת קרוואן וכספים מהשטח בו נרצחו מאות ברעים

על פי החשד, תושב באר שבע נכנס לשטח צבאי סגור במטרה לעזור לכוחות לאתר גופות נעדרים, אך ניצל את המצב לגניבה
send whatsapp messsage send FB messsage
הקראוון חונה בעסק של החשוד (צילום: משטרת ישראל)

אירוע מביש בזמן מלחמה ואסון:  תושב באר שבע חשוד  שנכנס לשטח צבאי סגור כדי לעזור לכוחות לאתר גופות נעדרים מאתר המסיבה ברעים, אך ניצל את המצב  וגנב קרוואן שחנה בשטח מסיבת ‘’נובה'', שמאות מהחוגגים בה נרצחו או נחטפו לעזה. כתב אישום הוגש נגדו בבית משפט השלום בבאר שבע.

המשטרה קיבלה דיווח על גניבת קרוואן, אשר חנה סמוך לחניון רעים וננטש במקום עם פרוץ מתקפת הטרור של מחבלי חמאס-דאע''ש.  חוקרי תחנת באר שבע פעלו לאיתור הקרוואן הגנוב, אשר נמצא בסופו של דבר באזור בעמק שרה בבאר שבע. תושב באר שבע נעצר בחשד לגניבה.

ב-11 באוקטובר, ארבעה ימים לאחר הטבח ההמוני של מחבלי חמאס בשטח המסיבה, הנאשם הגיע ברכב לשטח המסיבה ברעים וביקש את אישור הצבא להיכנס לשטח צבאי סגור, כשהוא טוען כי ברצונו לסייע לכוחות הביטחון באיתור גופות הנעדרים.  הנאשם חיבר את הקרוואן לרכבו ונסע לבאר שבע, שם החנה את הקרוואן בסמוך לבית עסק השייך לו וגנב מסמכים שונים ו-10,000 דולר מתוך הקרוואן, אשר שימש את צוות ההפקה של המסיבה.

מעצרו של החשוד, בשנות ה-40 לחייו, הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בבאר שבע ועם סיום חקירת המשטרה הגישה אתמול יחידת התביעות המשטרתית במרחב נגב כתב אישום הכולל בקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.