מחברת כיוונים באהבה: השיר ''שלווה בארמונותיך'' בביצוע הזמר אופיר אלחייני

לפרוייקט הקלטת השירים שותפים: אולפני תמוז, בשיתוף מחלקת הנוער העירונית , סברס בחברת כיוונים ו''תקשיבו'', יחד עם עיריית באר שבע, משרד התרבות ומשרד נגב-גליל
send whatsapp messsage send FB messsage
אופיר אלחייני (וידאו, צילומים: תמוז / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

ברוח הימים האחרונים, ובצל אותם נופלים אשר השאירו אחריהם משפחות בשבר ובהלם מוחלט, לצד הורים אשר שלחו את ילדיהם לקרב על הבית, נדמה יותר מאי פעם כי כוח החברה הישראלית מתגלה בעתות משבר ודוחק. 

בחברת כיוונים הקימו מיזם מוזיקלי, על רקע עשרות מיזמים וולונטריים, עלה כי קיים גם הצורך וכי נדרש כוח אשר ביכולתו ליצור זרם בעל קול אחד,  פרויקט " שיר באריזה" הוקם כחלק משילוב כוחות בחברת כיוונים ועיריית באר שבע  בקרב אנשי הקהילה ומוסדות התרבות והפנאי בעיר באר שבע, מטרת הפרויקט הייתה לחזק את המורל הלאומי ולעודד גם בזמנים מורכבים שכאלה יצירה מוזיקלית מקומית דרומית.

הפרויקט כולל חמישה קליפים לשירים ישראליים מוכרים, אשר עובדו מחדש ובוצעו ע"י זמרים דרומיים, כלל הפרויקט קרם עור וגידים ולמעשה הופק בהתנדבות מלאה של צלמים, מעבדים, אנשי סאונד, הפקה ושיווק.

הקליפ הראשון שהושק הוא " שלווה בארמונותיך",שבוצע במקור ע"י רביד פלוטניק ולטובת הביצוע בעיבוד מחודש נבחר הזמר אופיר אלחייני  משלנו, ששילב בשיר שורות מתוך התפילה לשלום חיילי צבא ההגנה לישראל.

הפרוייקט הוקלט, צולם ונערך  באולפני תמוז, בשיתוף מחלקת הנוער העירונית , סברס בחברת כיוונים ו״תקשיבו״,  כאשר כל העוסקים במלאכה עשו זאת  בהתנדבות מלאה ובשיתוף פעולה חוצה גבולות של אנשי המוזיקה מכל מוסדות והגופים היוצרים בעיר.
תודה גדולה לעיריית באר שבע על הרוח הגבית התומכת  ולמשרד התרבות ולמשרד נגב גליל.