אחיינו של גיא זוארץ - בין נרצחי המסיבה ברעים

השחקן נפרד מאחיינו עילי, שנרצח במסיבה שנערכה ליד רעים: ''פתאום התמונה שלך הופיעה בחדשות של 21:00 עם הכותרת 'ייהי זכרו ברוך' וזה קרה עוד לפני בכלל שהודיעו למשפחה''
send whatsapp messsage send FB messsage
אחיינו של גיא זוארץ  - בין נרצחי המסיבה ברעים גיא זוארץ עם אחיינו עילי ז''ל (צילום: רשתות חברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

השחקן גיא זוארץ נפרד מאחיינו עילי, בן ה-27, שנרצח במסיבה בקיבוץ רעים - בטבח הנוראי שביצעו מחבלי חמאס. ‘’עילי שלי נשמה שלי נסיך שלנו כמה פחדתי מהרגע הזה שתגיע בשורת האיוב הזאת  ראיתי את התמונה שמרמזת שזה אולי אתה שוכב שם שרוע על הכביש  אבל משהו בי נלחם,התנגד,התקומם  לא רציתי להאמין שזה אתה, הספק והתקווה פרפרו לי בנשמה'', כתב גיא זוארץ.
 


פתאום התמונה שלך הופיעה בחדשות של 21:00 עם הכותרת 'ייהי זכרו ברוך' וזה קרה עוד לפני בכלל שהודיעו למשפחה. שוק
 

‘’אולי זו טעות הן צעקו אולי זה מישהו אחר עם קעקוע בדיוק כמו שלך על הרגל עם נייקי לבנות עם פס סגול  בדיוק כמו אלה שהגעת איתן חגיגי וקופצני לארוחה שעשינו בערב סוכות.  כמה צחקנו... ופתאום התמונה שלך הופיעה בחדשות של 21:00 עם הכותרת 'ייהי זכרו ברוך' וזה קרה עוד לפני בכלל שהודיעו למשפחה. שוק''. 

‘’אתה שם בתמונה, עם החיוך הנערי שובה הלב שלך, עם המבט של "יאללה באתי לשעות פה באלאגן" . כואב כואב כמה כואב כמו איבר שנכרת מהגוף אי אפשר להבין את החור השחור הזה שנפלנו אליו.  עילי שלי כמה אני אוהב אותך ילד יפה ילד מוכשר מאיר, שמח, רגיש, רק בן 27 אלוהים... קסם מהלך מלא הומור ואהבה. .גבר שבגברים הפכת להיות. אי אפשר שלא לאהוב אותך. זכית לתואר "הכי שמח במשפחה שלנו" כמה חום הענקת לילדים שלנו כמה חיבוקים צחוקים ושובבות למדת אותם והם העריצו את הדוד הזה שלהם,הם שאלו אותי אתמול איך נמשיך להיות משפחה בלי עילי ?''.