מבעיר את השטח: תוך פחות מיממה, המועמד החרדי למועצת העיר באר שבע תוקף שוב את קהילת הלהט''ב

''לא נסכים לכך שילמדו את ילדנו תסביכי מגדר ויקריאו להם סיפורים פדופילים מחופשים לנערות לווי, במיוחד לא בבתי הספר החילוניים'', זו האמירה הכי קלה בהודעה שפרסם
send whatsapp messsage send FB messsage
ייאסר בקרוב? מצעד הגאווה האחרון בבאר שבע (צילום: דני בלר)

יממה בלבד אחרי האמירה הלה''טבופובית של המועמד למועצת העיר באר שבע, הרב נחום קרליץ שוב יוצא בהתקפה נגד קהילת הלהט''ב בבאר שבע. הפעם, הוא משתמש בסיפורו של מנהל בסית ספר מהמרכז, החשוד שניהל התכתבות בעלת אופי אינטימי עם נער בן 17. הוןא משליך את המקרה הפרטני של המנהל, כדי לעודד תושבים בבאר שבע להשתתף במצעד כנגד קהילת הלהט''ב בשבוע הבא.

‘’ערוצי התעמולה מציגים אותנו כשונאי אדם מנסים לצייר אותנו ככאלה בעיני תושבי באר שבע'', מאשים הרב קרליץ.  ‘’אין סיכוי שניתן לנורמליזציה של חולי מיני ותסביכי מגדר, המקרה הזה הוא בידיוק הנורמליזציה עליה אנחנו מדברים''.
 


‘’לא נסכים לנירמול מין ופריצות ברחובות, יש גבול,  יש ערכים, לא כל אחד לא יכול לעשות מה שבא לו, במיוחד לא במרחב הציבורי''
 

בהמשך הוא מפרסם פסקה, בה הוא מאשים חברי כנסת, רופאים, אנשי משפט ומנהלי בתי ספר, בפרשייה מינית חמורה. הוא ממשיך ותוקף את קהילת הלהט''ב ואת הארגונים שלה בבאר שבע: ‘’לא נסכים לכך שילמדו את ילדנו תביכי מגדר ויקריאו להם סיפורים,  פדופילים מחופשים לנערות לווי,  במיוחד לא בבתי הספר החילוניים. (יותר נראים כמו שדים)''.

‘’לא נסכים לנירמול מין ופריצות ברחובות, יש גבול,  יש ערכים, לא כל אחד לא יכול לעשות מה שבא לו, במיוחד לא במרחב הציבורי''.

הרב קרליץ מרבה להזכיר את ‘’אג'נדה 2030 שמקודמת ומיושמת כרגע בכל העולם  היא יצירת תלות מוחלטת בין האדם לשלטון אחד'', למעשה, מדובר ביוזמה של ארגון האומות המאוחדות למיגור העוני, להעצמת האזרח ולקידום שיוויון הזדמנות. איזכור האג'נדה של האו''ם, חביבה מאוד על חובבי קונספירציות. 

 

הרב נחום קרליץ (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק הציבורי)

בהמשך, הרב קרליץ, שרוצה להיות חלק מהשלטון העירוני, כותב ‘’השלטון חייב להפסיק להתערב בחיינו הפרטיים. מינימום שלטון מקסימום אזרח. אין לאפשר אתהמשך שגשוגם של המונופולים על גבינו,  יש לאפשר שוק חופשי ולהחריב את ההסתדרות''.

‘’ציר נאמן מתנגדים לסדר העולמי החדש!'', מסיים הרב. 

בניגוד למערכות בחירות קודמות בבאר שבע, מערכת הבחירות הנוכחית בבאר שבע מאופיינת בשיח של שנאה, במיוחד כלפי הצד הליברלי במפה הפוליטית וכנגד קהילת הלט''ב בבאר שבע, שספגה בעבר לא מעט תקיפות. זאת,כאשר רק לאחרונה העירייה סווגה כאחת הידידותיות ללהט''בים. ‘’אנחנו מבינים שמשהו משתנה בעיר. אולי היא כבר לא אותה עיר מקבלת כמו פעם'', אומר לנו חבר בקהילת הלהט''ב, שביקש לא להזדהות בשמו. ‘’לא בריא להתעסק בפוליטיקה, לא מתערבב בזה, אולי כדאי לחשוב על מעבר למקום יותר מכיל''. 

בעבר, הותקפו חברי קהילת הלהט''ב בעיר - מילולית ופיזית. מספר פעמים נתלשו דגלי גאווה, חיילים הותקפו על ידי בעל דירה בשכונה ה' על כי העיזו לתלות דגלי גאווה על חלון ביתם וחברים בקהילת הלט''ב מספרים על אווירה  פחות מקבלת מאשר בתל אביב.

ממובילי הרשימה הליברלית למועצת העיר, חוזה חדש לבארשבעים נמסר: "מסע השנאה של קרליץ לא יעזור לו. בבאר שבע יש מקום לכולם, והיא תמשיך להוביל את הנגב קדימה - לאור ערכי סובלנות קבלה ושוויון. הציבור הליברלי בבאר שבע התעורר, וזה גורם לשמרנים להזיע ולצאת נגדנו במתקפה. אנחנו הפסקנו לשתוק ולא נוותר על הקול שלנו. קול שנביא גם למועצת העיר".