טל יצחק, אַלְמָנָהּ של לורה יצחק הי''ד, אשר נרצחה בפיגוע בבאר שבע, הצטרף לרשימת ''כן לביטחון''

בפוסט שפרסם הערב, הסביר כי הוא פונה לציבור הבאר שבעי, ‘’כדי לקבל מכם כוח ולהוביל שינוי ביחד אתכם למען העתיד של העיר והתושבים שלה''
send whatsapp messsage send FB messsage
טל יצחק ורעייתו, לורה יצחק ז''ל, בצילום שמלווה את הצהרתו הערב (אלבום פרטי)

טל יצחק, בן 44, הצטרף לרשימת ‘’כן לביטחון בראשות יהודה בננו'', המתמודדת למועצת העיר באר שבע. טל הוא אלמן ואבא ל3 בנות, ‘’יליד ופטריוט אמיתי של העיר באר-שבע'', כהגדרתו. אשתו לורה יצחק הי''ד, נרצחה בפיגוע הנורא שאירע בבאר שבע ב-22 במרץ, 2022, בו נרצחו גם  הרב משה קרביצקי , דוריס יחבס  ומנחם יחזקאל הי״ד.

בפוסט שפרסם הערב, הסביר כי הוא פונה לציבור הבאר שבעי, ‘’כדי לקבל מכם כוח ולהוביל שינוי ביחד אתכם למען העתיד של העיר והתושבים שלה''.

‘’אני, משפחתי, משפחות שכולות נוספות, תושבי העיר באר שבע ותושבי מדינת ישראל כולה חולקים את הכאב העצום שבמשפחת השכול מאז הקמתה של מדינת ישראל ועד היום. ממקום של אובדן וכאב כה גדולים אני, משפחתי ושותפים אמיתיים לדרך, קיבלנו החלטה לצמוח לעשייה ציבורית אמיתית, להובלת תהליכים ושינויים אמיתיים לטובת הביטחון והזכות של תושבי העיר באר-שבע לחיות כאן בשקט ובשלווה'', אמר.
 


לא ייתכן שבירת הנגב תהווה מוקד לפעילויות טרור וארגוני פשע, לא ייתכן שהחיים בעיר שלנו יהיו תלויים ברצון הטוב של פוליטיקאים ובעלי תפקידים
 ‘’מיום הפיגוע התפטרתי ממקום עבודתי וכיום אני מגדל את הבנות המדהימות שלנו ופעיל ציבורי למען המטרה הנעלה הזו, בין היתר אני גם חבר ועד שכונת הפארק מכורח הנסיבות. אני פונה אליכם, תושבי העיר, לקבלת תמיכה למאבק נחוש, אמיתי, ממקום של עוצמה וחוזקה, לטובת הביטחון של כולנו, תושבי העיר, המשפחות, ההורים, האחים, הילדים, הסבים והסבתות, השכנים, החברים והחברות''.

‘’לא ייתכן שבירת הנגב תהווה מוקד לפעילויות טרור וארגוני פשע, לא ייתכן שהחיים בעיר שלנו יהיו תלויים ברצון הטוב של פוליטיקאים ובעלי תפקידים.
לא ייתכן שנסבול מגל של מקרי שוד אלימים, גניבות ופריצות
לא ייתכן שבנות העיר יוטרדו מינית פעם אחר פעם והעבריינים יימלטו ללא ענישה אמיתית!
לא ייתכן שיזמים צעירים תושבי העיר יקימו עסקים ב 10 אצבעות ויגיע אדם זר שיהפוך להיות "שותף" שלהם בין אם ירצו ובין אם לא, אחרת העסק יישרף, הבית יישרף ושום דבר לא יקרה לפושעים והשורפים.​
לא ייתכן שכל נסיעה בכביש עלולה להפוך לזירת קרב ערב השתוללות בלתי נגמרת של פורעי חוק שלא שמים פס על המשטרה'', אומר טל.

‘’בבחירות הקרובות למועצת העיר אתמודד ברשימת מפלגת "כן לביטחון". מפלגה שחרטה על דגלה להפסיק את הנרמול, לזעוק קול צעקה אמיתי שמגיע ממקום של כאב וצער ודאגה לעתיד של תושבי העיר שלנו ולהביא לשינוי המיוחל. לפעול בכל המישורים לשינוי חקיקה, הגברת אכיפה, העברת תקציבים, שינוי סדרי עדיפויות אצל ראשי רשויות, חברי כנסת, ממשלה, בתי המשפט ומה לא, כדי שזה באמת יקרה אנחנו נצטרך תמיכה, גדולה ככל האפשר. אנחנו נשלב ידיים וכוחות ונעשה כל מה שיידרש מאיתנו כדי להביא ביטחון אמיתי לתושבי העיר ולדור העתיד שגדל כאן, דור נהדר שסובל מסיטואציות בלתי אפשריות והגיע הזמן שיקבל את הביטחון, החינוך, התקציבים והמשאבים שלהם הוא ראוי''.