טרגדיה: החשוד רצח את אשתו - וניסה לשים קץ לחייו

אישה כבת 31 נורתה למוות על ידי בעלה, שניסה לשים קץ לחייו. הזוג לא היה מוכר למשטרה. הבעל פונה במצב בינוני לסורוקה
send whatsapp messsage send FB messsage
הנשק ששימש ברצח (צילום: משטרת ישראל)

טרגדיה ברהט: בעל ירה באשתו וניסה לשים קץ לחייו. צוותי מד''א ואיחוד הצלה הגיעו לזירה הקשה, כאשר לא נותר להם אלא לקבוע את מותה של האישה. הבעל ניסה לשים קץ לחייו ביריה לראשו, הוא פונה במצב בינוני לבית החולים סורוקה.

ג'אבר אבו געפר ראש סניף איחוד הצלה ברהט מסר: "כשהגעתי למקום הבחנתי באישה כבת 31 כשהיא ללא סימני חיים ולצערי מותה נקבע במקום, בנוסף הענקתי סיוע רפואי לגבר כבן 35 והוא פונה לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה".

שוטרי תחנת רהט עצרו חשוד שירה ורצח את אשתו וניסה ככל הנראה לשים קץ לחייו. האירוע הטארגי התרחש בסביבות השעה 14:45. התקבל דיווח במשטרת ישראל בגין אירוע ירי באחת השכונות בעיר רהט. שוטרי תחנת רהט הגיעו במהירות למקום וזיהו חשוד כאשר הוא פצוע. השוטרים עצרו את החשוד ובסריקות שביצעו אותר אקדח עם מחסנית וכדורים.

כמו כן, כוחות רפואיים שהגיעו למקום טיפלו באישה של החשוד ולאחר זמן מה קבעו את מותה. החשוד, בשנות ה-30 לחייו, נפצע באורח בינוני על פי גורמי הרפואה נעצר, נקלח לטיפול רפואי ובהמשך יועבר לחקירה במשטרת ישראל.

מסורוקה נמסר: ‘’לחדר הטראומה בסורוקה פונה מרהט גבר בן 34 לאחר פצע ירי בראש. הפצוע קיבל טיפול ליצוב מצבו ועבר בדיקות הדמיה. מצבו מוגדר קשה''.