לביא גוטקינד יעמוד בראש ''מפלגת האבות'' למועצת העיר באר שבע

גוטקינד. בן 39, באר שבעי, הינו בוגר תואר ראשון ממכללת תל חי לפסיכולוגיה ולימודי הסביבה, ותואר שני בתכנון ערים באוניברסיטת בן גוריון
send whatsapp messsage send FB messsage
מחובר לקהילה, מאמין בקשר בלתי אמצעי עם התושבים, לביא גוטקינד (צילום פרטי)

לביא גוטקינד, בן 39, באר שבעי, יתמודד למועצת העיר באר שבע במסגרת רשימת ‘’האבות''. הוא בוגר תואר ראשון ממכללת תל חי לפסיכולוגיה ולימודי הסביבה, ותואר שני בתכנון ערים באוניברסיטת בן גוריון. 

הוא עובד מתחילת השנה בתור רפרנט שימור במחלקת שימור מבנים באגף התכנון, מנהל ההנדסה. כעת יצא לחודשיים לחל"ת:  ‘’הרגשתי שאני לא יכול יותר לעמוד מהצד באחת הצמתים החשובים לעיר באר שבע, ורוצה מאוד להשפיע, לחזק ולשנות את המצב בעיר''.

לביא פעיל בתחום קידום איכות הסביבה בנגב ובקידום נושאים הנוגעים לביטחון תושבי העיר. 

 

לביא גוטקינד בכותל, מניח תפילין (צילום: אלבום פרטי)לביא הקים את מפלגת ה"אבות" למועצת העיר באר שבע, עיר האבות. המפלגה תהיה מושתת על העקרונות הבאים:  מקומיות- העדפת טובת תושבי.ות העיר והעסקים המקומיים בקבלת ההחלטות ובחינה של מגוון הטבות. שאיפה להחזרת תושבי העיר שעזבו בשנים האחרונות לערים מסביב (החזרת הטבות המס לתושבי.ות העיר, גם אם באופן חלקי),  ביטחון אישי ובמרחב הציבורי, כולל טיפול בתופעת שידול קטינות. הרשימה נושאת אופי ציוני לפי חזונו של בן גוריון. 

כמו כן, הרשימה מבקשת להעצים את  קהילת יוצאי אתיופיה בעיר ואת נושא השקיפות ושיתוף הציבור בקבלת החלטות. נושאים נוספים שלמפלגה יש התייחסות בנושא הם: תוכנית לאכיפה והסברה לניקיון המרחב הציבורי ובעיקר פינוי פסולת בניין משטחים פתוחים, הנגשת המזרקות וכל שטח ציבורי בעיר לכלל הציבור, להתאים את כמות המסחר בעיר לכוח הקנייה של תושבי העיר, עידוד תחרות בין אגודות שונות בענפי הספורט השונים בעיר, קידום ליגות שכונתית או/ו של בתי הספר בענפי ספורט שונים בגילאי 11-12 וחטיבות הביניים.