שלושה חשודים במעורבות ברצח בתל שבע

שוטרי ולוחמי מחוז הדרום עצרו שלושה חשודים בגין מעורבות וניסיון שיבוש חקירת אירוע הירי בו נרצח אדם ונפצעו שניים נוספים על רקע סכסוך בין עבריינים
send whatsapp messsage send FB messsage
זירת האירוע (צילום ללא קרדיט / רשתות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

שלושה עצורים בעקבות הרצח בתל שבע. המשטרה איתרה גם את הרכב השרוף, שכלל הנראה שימש אותם בעת הירי.  כזכור, בסביבות השעה 15:31 התקבל דיווח בדבר אירוע ירי בציר ראשי בתל שבע, מיד הגיעו למקום שוטרי תחנת עיירות יחד עם כוחות נוספים של המחוז הדרומי בניהם חוקרי המז"פ, לוחמי יחידת יואב והחטיבה לבט"פ של מג"ב.

מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן הגיע לזירה וקיים הערכת מצב יחד עם מפקד מרחב הנגב, תנ"צ נחשון נגלר וכלל גורמי הפיקוד, המודיעין והחקירות. כמו כן מפקש המחוז הנחה להטיל את החקירה על היחידה המרכזית של מרחב הנגב.

במסגרת הפעילות שוטרי מחוז הדרום עצרו שלושה חשודים, חשוד ראשון נעצר בגין העלמת ראיות ושיבוש הליכי חקירה. שני חשודים נוספים נעצרו בגין מעורבות באירוע. כמו כן בסריקות אותר רכב שרוף.

בהערכת המצב שהתקיימה בתחנת עיירות, מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן אמר: "בכל אירוע במחוז הדרום השוטרים, אנשי המקצוע והלוחמים מגיעים ומגיבים במהירות, גם באירוע הזה תגובה מהירה ונחושה של הכוחות. לצד זאת אני מצפה לשיתוף פעולה מלא מהאזרחים ומהמנהיגות המקומית. אני מנחה לעצור על פי חוק כל אזרח אשר משבש את החקירה מעלים ראיות ופוגע ביכולת למצוא מהר את הרוצחים. אנחנו נערך עכשיו מבצעית בימים הקרובים בתל שבע ונעשה הכל בכדי למנוע אירועים דומים ולתת ביטחון אישי לאזרחים הנורמטיבים יחד עם זאת אנחנו חייבים את שיתוף הפעולה מצד האזרחים הנורמטיבים והמנהיגים. רק יחד נוכל לטפל באירוע הרצח הזה ולמנוע את האירוע הבא".

שלושת החשודים, תושבי תל שבע הועברו לחקירה ביחידה המרכזית של מרחב הנגב.