קטינים מבאר שבע ''כיכבו'' בגניבות רכב, מג''ב ביצע מעצרים

נוער מסוכן: לוחמי מג''ב עצרו שני חשודים והחזירו קטנוע גנוב לבעליו לאחר מרדף ועצרו חשוד ''על חם'' כשפרץ לרכב בעיר באר שבע בסוף השבוע האחרון
send whatsapp messsage send FB messsage
סכינים שנמצאו אצל גנבי האופנוע (צילום: משטרת ישראל)

קטינים מבאר שבע ‘’כיכבו'' במהלך סוף הבשבוע בתחום הפריצות לרכב. העצורים, בני 15-17, נתפסו על ידי לוחמי מג''ב הפרוסים בבאר שבע.

במסגרת הערכות מבצעית ממושכת של מחוז הדרום בעיר באר שבע פעלו לוחמי מג"ב דרום ביום שישי בעיר, במהלך הפעילות הכוח זיהה קטנוע כאשר שני חשודים עליו ואחד מהם ללא קסדה. הלוחמים סימנו להם לעצור, והחשודים החלו בהימלטות מהלוחמים. הצוות ביצע מרדף רכוב אחר הקטנוע בעיר, ובשלב מסוים החשודים ירדו ממנו והמשיכו בבריחה רגלית. הלוחמים המשיכו במרדף רגלי והצליחו ללכוד את שני החשודים.

 

צילום: דוברות המשטרה

בבדיקה שביצעו הלוחמים התגלה שהקטנוע גנוב, שהנהג מעולם לא הוציא רישיון נהיגה ובחיפוש על גופו נמצאה סכין. בנוסף, במהלך החיפוש בקטנוע נתפסו בתוך תיק של החשוד השני שתי סכינים נוספות. הלוחמים יצרו קשר עם בעל הקטנוע שטען בפניהם שהוא נגנב באותו הלילה, הוא הגיע לתחנה להגיש תלונה והודה ללוחמי מג"ב על הפעילות שהחזירה לידיו את הקטנוע הגנוב במהירות.

שני החשודים, תושבי באר שבע בגילאי 16 ו-17 הועברו יחד עם הממצאים להמשך חקירה בתחנת באר שבע.

בן 15 מבאר שבע פרץ לרכב

באירוע אחר, במהלך פעילות לוחמי מג"ב ביום שבת בעיר באר שבע התקבל דיווח ממודיע שהוא רואה חשוד שפורץ לרכבו. הלוחמים חברו במהירות למודיע, הגיעו בצורה שקטה לרכב ותפסו את החשוד "על חם" בתוכו.

 

צילום: דוברות המשטרה

החשוד, תושב באר שבע בגיל 15, נעצר ויחד עם הממצאים הועבר לחקירה בתחנת באר שבע. לוחמי משמר הגבול ימשיכו לפעול בעיר באר שבע ובדרום הארץ במסגרת התכנית של המחוז למתן ביטחון אישי, הגברת המשילות ולמתן מענה מהיר ואיכותי לאירועי הפשיעה באזור במטרה להגביר את תחושת הביטחון של האזרחים.