תאונה מחרידה: אוטובוס התדרדר בשכונת רמות, מחץ למוות נהג

אוטובוס התדרדר ברחוב אורי צבי גרינברג בשכונת רמות ומחץ למוות את הנהג, כבן 50
send whatsapp messsage send FB messsage
תיעוד מהזירה (צילום: איחוד הצלה סניף באר שבע)

תאונה מחרידה ברחוב  אורי צבי גרינברג, בשכונת רמות בבאר שבע: אוטובוס התדרדר ומחץ למוות אדם, נהג האוטובוס. חוקר תאונות של משטרת ישראל בודק את נסיבות האירוע. 

דניאל לוי חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות הולך רגל שלדברי עוברי אורח אוטובוס שהידרדר פגע בו. בסיוע צוות ניידת טיפול נמרץ ביצענו בו פעולות החייאה בניסיון להציל את חייו אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נאלצו לקבוע את מותו, עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א חננאל בניטה סיפר: "הגענו למקום וראינו את הגבר שוכב מספר מטרים מהאוטובוס כשהוא מחוסר הכרה ועם פציעות בגופו. ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו במקום."

 

צילום מזירת האירועיונס אבו ג'מעה יו"ר ועד נהגי דן באר שבע תיאר את השתלשלות האירוע: "זהו יום עצוב וקשה. אנחנו מזועזעים מהמקרה ואני מחזק את המשפחה בשעה קשה זו.
כל העובדים בדן באר שבע בתדהמה גדולה מהאירוע.  נהג שלנו עמד מחוץ לאוטובוס במסוף רמות, ראה אוטובוס מדרדר, רץ לכיוון האוטובוס, ניסה לעצור אותו ואז התרחש האסון. נהגים אחרים שהיו בזירה ניסו לעשות לו החייאה ללא הצלחה. אנחנו שבורים".

ארגון נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומית מסר: "מדובר באירוע קשה ביותר בו איבדנו עמית לעבודה. על משטרת ישראל וכלל הגורמים לבצע בדק בית מהיר וברור למניעת האירועים הבאים. הכתובת על הקיר ועוד נהגים יכולים לאבד את נפשם בתאונות מעין אלה".