גל מעצרים בעקבות ''שיירת חתונה'' שסיכנה משתמשי דרך

9 נעצרו, כלי הרכב שהשתתפו בשיירה הוחרמו: במחוז הדרומי נוקטים באפס סובלנות כלפי נהגים משתוללים
send whatsapp messsage send FB messsage
אחד העצורים ממשתתפי השיירה (צילום: משטרת ישראל)

וידאו: תיעוד המעצרים (צילום: משטרת ישראל)

שוטרי המחוז הדרומי וכוחות מג״ב פשטו על בתיהם של חשודים שהיו מעורבים בנסיעה פרועה של שיירת רכבים שנסעה במסגרת חתונה בסמוך ליישוב לקייה, ועצרו 9 חשודים. 5 כלי רכב שהשתתפו בשיירה הוחרמו.  הפשיטה נערכה כחלק מ״נסיעה קלה״-  תוכנית מבצעית של המחוז הדרומי במאבק הנחוש בתופעות בריונות בכבישים.

התוכנית המבצעית היא חלק התוכנית המחוזית - "תחנות הכוח" שמוביל מפקד המחוז ניצב אמיר כהן שתכליתן מתן ביטחון אישי בצירי התנועה לאזרחים באמצעות פעילות מוגברת בצירים ומאבק בתופעות הבריונות בכבישים. אתמול, שני, לפנות בוקר כוחות משטרה של תחנת עיירות בשיתוף לוחמי הזרוע לביטחון פנים של מג"ב פשטו על בתיהם של חשודים המעורבים בנסיעה פרועה של שיירת רכבים שנסעה במסגרת חתונה על כביש 31 מרהט ליישוב לקייה ביום שישי האחרון.

במסגרת הפעילות  כוחות המשטרה עצרו 9 חשודים המעורבים בנסיעה בשיירה ובחשד כי ביצעו עבירות של בריונות בכביש. בנוסף, ניתנו 70 דוחות תנועה לנהגים שביצעו עבירות תעבורה ונתפסו חמישה כלי רכב מסוגים שונים שהשתתפו בשיירה.   במהלך המבצע נעצר לחקירה תושב לקייה בחשד לביצוע ירי מתוך רכב שנסע ביישוב לקייה, ובסיום חקירתו יובא לדיון בבית המשפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרו.

המחוז הדרומי ימשיך לפעול בנחישות ובכל הכוחות והאמצעים העומדים לרשותו כדי לטפל בתופעות בריונות בכביש ועבירות מסכנות חיים, זאת במקביל למאבק עיקש כנגד מחוללי הפשיעה הפועלים בניגוד לחוק ומאיימים על שלום הציבור וביטחונו.