דנילוביץ' מצעיר את רשימתו: אחרי שתי קדנציות, גם מוטי בן יהודה עוזב

מוטי בן יהודה, חבר מועצת העיר ויו''ר דירקטוריון תאגיד מי שבע לא יתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר באר שבע: ''אמשיך לתרום באהבה רבה למען הקהילה במסגרות אחרות''
send whatsapp messsage send FB messsage
דנילוביץ' מצעיר את רשימתו: אחרי שתי קדנציות, גם מוטי בן יהודה עוזב מוטי בן יהודה. עשייה ברוכה למען הקהילה (צילומים: דני בלר, יח''צ)

דנילוביץ' מרענן ומצעיר את שורות רשימתו למועצת העיר, דרך חדשה: אחרי ששימש משך שתי קדנציות כחבר מועצת העיר ויו''ר דיקרטוריון תאגיד המים מי שבע, שני תפקידים בהתנדבות מלאה, מוטי בן יהודה לא יתמודד ברשימה בבחירות הקרובות. ‘’שוחחתי עם ראש עיריית באר שבע ובירכתי אותו על החלטתו לרענן את הרשימה. סיימתי פרק התנדבותי מספק ואני ממשיך להתנדב למען הקהילה במסגרות אחרות''.

מוטי, בן 71, מוכר כאחד מחברי המועצה הפעילים, שלא אחת סייע בפתרון בעיות שבין האזרח לרשות. גם את תפקידו בתאגיד מי שבע ביצע מתוך תחושת שליחות גדולה ולדבריו, תוך סיפוק גדול לסייע לקהילה. 

ככל שמתקרב תאריך הצגת הרשימות, הולך ומתבהרת התמונה הפוליטית בבאר שבע. בכל הנוגע לרשימת דנילוביץ', נראה כי הוא משלב בשיטת הריץ' רץ' חברים מכל שדות הציבור בבאר שבע. רק לאחרונה צירף לשורותיו את יאיר שושן, העומד בראש עמותת ‘’נאיר''.