בשעה טובה: 533 הנדסאים חדשים בנגב - בוגרי המכללה הטכנולוגית

המכללה הטכנולוגית באר שבע ציינה מס' שיא של בוגרי הנדסאים בטקס חלוקת דיפלומות מרשים מאוד אשר במהלכו הופרחו 533 בלונים בצבע כחול לבן כמספר הבוגרים והבוגרות לתואר הנדסאי שסיימו את לימודיהם
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: יח''צ המכללה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בסוף השבוע שעבר התקיים טקס חלוקת הדיפלומות השנתי של המכללה הטכנולוגית באר שבע. בטקס הוענקו הדיפלומות למס' שיא של 533 בוגרי ובוגרות מחזור ס"ב, הנדסאים ב 20 התמחויות לימוד שונות. מתוך כלל הבוגרים – 129 סיימו בהצטיינות ומתוכם 20 בהצטיינות יתרה. הטקס התקיים בהנחיית רונן הירשלר ובשילוב קטעים אומנותיים של הזמרים תושבי באר שבע, מורן חיון ואסף אליאס. בשם הבוגרים והבוגרות נשאו דברים בוגרת מצטיינת מקורס חברת חשמל במסגרת תוכנית עתידאים, הנאדי אבו עייד ובוגר מצטיין מהנדסה אזרחית אור שליו לוי ביטון. 

צילום: יח''צ המכללה

הטקס השנה התקיים בסימן השקת מגמת עיצוב תעשייתי, אשר תיתן מענה לביקוש הגובר בדרום. בכך, תהפוך המכללה בנוסף להיותה מרכז אקו סיסטם למקצועות הטכנולוגיים גם למוסד מוביל בתחומי העיצוב כאשר כל רמות העיצוב נלמדות במכללה. במקביל נערכת המכללה להרחבת פעילותה במסגרת התכנית היוקרתית של צה"ל, פעמי עתידים, המשתפת עם המכללה האקדמית להנדסה SCE.  בימים אלו נפתח מסלול חדש במחלקה להנדסת תעשיה וניהול בהתמחות מערכות מידע אשר יצטרף למסלולים הקיימים בתוכנה ובאלקטרוניקה.

כמו כן, בימים אלו המכללה מסיימת את הגיוס למחזור נוסף, שני במספר של הנדסאי אלקטרוניקה במסגרת פרויקט עתידאים היוקרתי בשיתוף עם חברת אלביט ערד, חטיבת תקשוב וסיבר.

צילום: יח''צ המכללה

הטקס התקיים במעמד שר העבודה, מר יואב בן צור, ראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ, מר דב פ.תמיר, יו"ר האסיפה הכללית, מר פיני בדש, יו"ר הועד המנהל, מנהל מחלקת אוכלוסיות מיחדות במה"ט, משרד העבודה מר שמעון דוד, יו"ר ארגון הקבלנים במחוז הדרום, מר אלי אביסרור, הרקטור וראש מנהל אקדמי של המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון, פרופ' יהודה חדד וד"ר אבשלום דנוך ובכירים נוספים מהתעשייה וארגונים מובילים במשק.

צילום: יח''צ המכללה

מנכ"ל המכללה  יעקב דור: בירך את הבוגרים וציין כי "טקס חלוקת הדיפלומות הוא יום חג, הוא מגיע לאחר מאמץ גדול וניכר של כל אחת ואחד מ 533 הבוגרות והבוגרים, המצטרפים ל  66,000 בוגרי המכללה. לתואר הנדסאי יש בקוש רב מאוד בשוק העבודה הישראלי והצע המשרות הולך וגדל מדי יום, ובשל כך  תאר הנדסאי ממצב עצמו כתאר רב-חשיבות ומשמעות במשק הישראלי ומהוה כרטיס כניסה לתעסוקה איכותית בחברות מובילות. לקראת השנה הבאה אנו נמשיך לבצע ואף להגדיל פעילויות ותוכניות רבות, שיבססו וימסדו מסלולי הכשרה עדכניים ומתאימים לעולם התעסוקה המשתנה, ובכך יעודדו שלוב מהיר של סטודנטים במקצועות נדרשים".

שר העבודה יואב בן צור: "בוגרי המכללה הטכנולוגית באר שבע השלימו את החזון לעשייה, את החלום למציאות, הם מהווים השינוי החיוני והחדשני. תעודת ההנדסאי הינה כרטיס הכניסה לעולם העבודה ולעתיד טוב יותר.  התעודה מייצגת את שיא התשוקה, ההתמדה והרוח הבלתי מתפשרת של הבוגרים לחקור וללמוד".

ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ: "אנחנו חיים בעולם שבו כללי המשחק משתנים בכל רגע, עולם של חדשנות, יזמות ושותפות ולכן חשוב להיות תמיד רלוונטיים ולחפש את הממשק המייצר שיתופי פעולה במגרש הגדול וזאת עם המון אינטליגנציה רגשית ונשמה."​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים
https://chat.whatsapp.com/BeAWEs24kfw2qYE4JKYhRW