שי דוד הודיע: ''אתמודד לראשות מועצת מיתר-כרמית''

המירוץ המוניציפאלי מתחמם: שי דוד, 54, מורה ומנהל ארגון אחזקות, הודיע כי יתמודד לראשות המועצה
send whatsapp messsage send FB messsage
שי דוד (צילום: עמוד הפייסבוק / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מועמד נוסף הכריז הבוקר, שישי,  שיתמודד לראשות במיתר וכרמית. שי דוד, בן 54, המתגורר ביישוב. דוד הוא מורה במשרד החינוך ומנהל ארגון אחזקות. הוא אב לארבעה.

שי דוד הודיע על החלטתו להתמודד בעמוד הפייסבוק שלו: ''אני נרגש לחלוק אתכם אבן דרך משמעותית במסע שלי כפעיל בשירות הציבורי ולהכריז רשמית על מועמדותי לראשות מועצת מיתר'', כתב. 

וידאו: הצהרת ההתמודדות של שי דוד
​​​​​​​

''אני פועל מתוך ייעוד לשרת את תושבי מיתר-כרמית הכי טוב שאפשר. ואת זאת אוכל לעשות בצורה המיטבית כאשר אהיה בעמדה שבה אוכל להשפיע ולהניע שינויים ושיפורים במגוון רחב של תחומים ביישוב שלנו''.

דוד מספר את עקרונות מסע הבחירות שלו, בהם: ''העניין מבחינתי הוא לא רק לזכות ולכהן כראש רשות. אלא לנהל את מקצה השיפורים הנדרש לנו במגוון רחב של נושאים''. דוד, הוצב במקום ה-15 ברשימת "כחול לבן" בבחירות האחרונות לכנסת.

המצע שלו יעסוק בנושא הביטחון בישוב, בחינוך הבלתי פורמאלי לנוער, באיכות הסביבה, פיתוח היישוב מיתר-כרמית, שיתופי פעולה אסטרטגיים, דאגה לגיל השלישי ובאיכות הקשר של המועצה עם תושבי מיתר. 

​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C