בני נוער מהפזורה פיתחו קופסת תרופות חכמה - וזכו בתחרות יוקרתית

קבוצת בני ובנות נוער מחורה שבפזורה הבדואית זכו בתחרות אליפות החדשנות של עמותת יוניסטרים לשנת 2023
send whatsapp messsage send FB messsage
כבוד: בני הנוער מהפזורה שזכו בתחרות (צילום: יוניסטרים)

במסגרת תחרות ''מיזם השנה'' קבוצת אלחאיה חורה שפיתחו את מיזם clmdx - קופסת תרופות חכמה שמתחברת לאפליקציה, זכתה ועלתה לגמר "מיזם השנה" 2023 שתיערך בחודש הבא בהיכל התרבות בת"א. 

באירוע לקחו חלק מאות בני ובנות נוער מכל רחבי הארץ וממגוון רחב של מגזרים ותרבויות, בין היתר גם קבוצות בני נוער ממזרח ירושלים. במהלך התחרות, הציגו את מיזמיהם העסקיים מתחומים שונים של כ- 90 קבוצות נוער יוניסטרים, עליהם עבדו בני הנוער במהלך השנה החולפת. במהלך האירוע מאות אנשי ונשות עסקים, הייטק וציבור בכירים שפטו ודירגו את המיזמים של בני הנוער במטרה לבחור את הזוכים בקטגוריות השונות של אליפות החדשנות. 

עמותת יוניסטרים ערכה את "אליפות החדשנות"- תחרות הגמר של התכניות החד שנתיות של העמותה בבנייני האומה בירושלים.
בתחרות הוצגו למעלה מ- 90 מיזמים של בני ובנות נוער ממגוון רחב של מגזרים ותרבויות 

עמותת יוניסטרים, המקדמת יזמות עסקית וחברתית בקרב בני ובנות נוער מהפריפריה ומעניקה להם כישורי תעסוקה מתקדמים, ערכה השבוע בבנייני האומה בירושלים, את "אליפות החדשנות" - תחרות הגמר של חניכי וחניכות העמותה, המשתתפים בתכניות החד שנתית שלה - Start Up Now בשיתוף משרד החינוך ורשות החדשנות והתכנית הבינלאומית NFTE. האירוע התקיים במעמד מייסד ויו"ר העמותה ומנכ"לית העמותה יפעת בכור, ובשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים והמשרד לירושלים ומסורת ישראל ובחסות חברת בזק.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C