מזעזע! 4 תושבי רהט חטפו צעירה בבאר שבע - וניסו לשחוט אותה

כתב אישום נגד ארבעה בני משפחה מרהט - שניסו לרצוח את בת משפחתם הקטינה, רק כי עזבה את בית הוריה
send whatsapp messsage send FB messsage
מזעזע! 4 תושבי רהט חטפו צעירה בבאר שבע - וניסו לשחוט אותה צילום המחשה: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד פואד אבו אלשייך (23), וואליד אבו אלשייך (21), נעים אבו אלשייך (18) ונעים אבו סעיד (21) מרהט לאחר שחטפו בבאר שבע וניסו לרצוח את קרובת משפחתם, על רקע המושג המזעזע ''כבוד המשפחה''.


''המשיבים פעלו באכזריות בלתי נתפסת. הובילו את המתלוננת - אחותו הקטינה של פואד אבו אלשייך ובת דודתם של יתר המשיבים- כצאן לטבח ושחטו אותה באמצעות סכין כשהיא שוכבת חסרת ישע על הקרקע, למרות תחנוניה וללא רחמים. מעשיהם של המשיבים מלמדים על מסוכנותם הגבוהה ואם ישוחררו קיים חשש כבד שיסכנו את המתלוננת ואת הציבור."מכתב האישום שהגישה עו"ד אירה ויימן-קריקון, עולה כי המתלוננת, בת 17, הינה אחותו של פואד אבו אלשייך וקרובת משפחתם של שאר הנאשמים, אשר עזבה את בית הוריה ועברה להתגורר עם חברה בבאר שבע בניגוד לעמדת בני משפחתה שחיפשו אחריה.

בתחילת החודש הגיעו הנאשמים למקום בו שהתה המתלוננת, חטפו אותה ולקחו לה את הטלפון הנייד, כאשר ביקשה המתלוננת לספר לנאשמים כי עזבה את הבית לאחר שנפגעה מבן משפחה אחר, השיב פואד למתלוננת כי היא שקרנית ודרש שתשתוק. לאחר חטיפתה הנאשמים הסיעו את המתלוננת לאזור שמורת הפורה ושם החליטו ביניהם כי פואד ידקור את המתלוננת זאת למרות התנגדותה ותחנותיה.

אדם נוסף שהיה עימם הוציא את המתלוננת מהרכב דרך על פניה ועודד את פואד לדקור אותה, אז ניגש פואד אל ההצעירה דרך גם הוא על פניה ודקר אותה 3 דקירות בצוואר. בעת שפואד חזר לרכב נשאר האדם הנוסף לוודא כי מתה. לאור האמור, המתלוננת עצמה את עיניה והעמידה פני מתה. לאחר שהנאשמים עזבו את המקום המתלוננת אשר נותרה לשכב מדממת על הקרקע, זחלה אל הכניסה לפורה, שם פנתה לעובר אורח, אשר הזמין כוחות ההצלה שפינו אותה לסרוקה.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציינה עו"ד ויימן – קוריקון כי : ".... המשיבים פעלו באכזריות בלתי נתפסת, .... הובילו את המתלוננת- אחותו הקטינה של פואד אבו אלשייך ובת דודתם של יתר המשיבים- כצאן לטבח ושחטו אותה באמצעות סכין כשהיא שוכבת חסרת ישע על הקרקע, למרות תחנוניה וללא רחמים. מעשיהם של המשיבים מלמדים על מסוכנותם הגבוהה ואם ישוחררו קיים חשש כבד שיסכנו את המתלוננת ואת הציבור."

לכלל הנאשמים יוחסו עבירות של ניסיון רצח; חטיפה לשם רצח או סחיטה והסתייעות ברכב לפשע. לפואד אבו אלשייך ולוואליד אבו אלשייך יוחסו גם עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות והחזקת אגרופן או סכין שלא כדין ולנעים אבו אלשייך ולנעים אבו סעיד יוחסה גם עבירה של סיוע לחבלה חמורה בנסיבות מחמירות. התיק נחקר על ידי תחנת רהט במשטרת ישראל.

קראו עוד:
תושבי רהט ניסו לרצוח קטינה, ארבעה בני משפחה נעצרו


​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C