עיריית באר שבע - הרשות הדרומית עם היחס הטוב ביותר ללהט''ב

בטקס שנערך בבית הנשיא, במעמד נשיא המדינה, נאמר כי "העירייה, בשיתוף ״הבית הגאה בבאר שבע״ פועלת לקידום, פיתוח ויצירת מענים עבור הקהילה המקומית בבאר שבע ומהווה מרחב בטוח, מכיל ומקבל גם עבור קהילה בנגב''
send whatsapp messsage send FB messsage
מנכ"ל חברת כיוונים שלומי נומה, מנהלת תחום צעירים עדי פרידמן ורכז קידום הקהילה הגאה בחברת כיוונים גיל אליאס (צילום: עיריית באר שבע)

עיריית באר שבע דורגה במקום התשיעי במדד הגאווה ברשויות המקומיות של האגודה למען הלהט״ב. האגודה  פרסמה היום את מדד הגאווה של הרשויות המקומיות במדינת ישראל, בטקס שנערך במשכן הנשיא.

"על פי המדד שהוגש היום (שלישי) לנשיא המדינה יצחק הרצוג, העירייה עלתה השנה בדירוג באופן משמעותי והפכה להיות הרשות הדרומית עם היחס הטוב ביותר ללהטב באזור הדרום!", נמסר מהאגודה.

"העירייה, בשיתוף ״הבית הגאה בבאר שבע״ פועלת לקידום, פיתוח ויצירת מענים עבור הקהילה המקומית בבאר שבע ומהווה מרחב בטוח, מכיל ומקבל גם עבור קהילה החיה ברשויות המקיפות את העיר. העירייה משתתפת בתחזוקת הבית ובהפעלת מערך פסיכוסוציאלי לחברי הקהילה הגאה ומשפחותיהם. הבית הגאה מפעיל ומקדם עשרות מפגשים חברתיים, אירועי תרבות, סיוע בתווי מזון בחגים בשיתוף אגף הרווחה וכן הכשרות לצוותים מקצועיים. כמו כן, מופעלת קבוצה להורים ללהט"ב של ארגון תהל"ה ופועלת קבוצה של ארגון הנוער הגאה."

את עיריית באר שבע ייצגו בטקס מנכ"ל חברת כיוונים שלומי נומה, מנהלת תחום צעירים עדי פרידמן ורכז קידום הקהילה הגאה בחברת כיוונים גיל אליאס.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C