כתב אישום בפרשת פדופיליה חמורה

כתב האישום הוגש בבית המשפט המחוזי בבאר שבע כנגד צחי קראוס (42) מגבעת שמואל: הציג עצמו כילדה בת 11 ברשתות, גרם לגברים אחרים לבצע מעשים מיניים בילדים ולתעד
send whatsapp messsage send FB messsage
כתב אישום בפרשת פדופיליה חמורה צילום המחשה: PEXELS

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כנגד צחי קראוס (42) מגבעת שמואל, בין היתר בגין עבירות מין חמורות שגרם לאחרים לבצע בקטינות בנות משפחתם תוך שהוא מציג את עצמו ביישומונים שונים כקטינה בת 11.


במסגרת התכתבות עם משתמש נוסף, ביצע המשתמש, בהתאם לבקשתו של קראוס מעשים מגונים בקטינה בת משפחה, תיעד את מעשיו בתמונות וסרטונים ושלח אותם במהלך ההתכתבות לקראוס. עוד, ניהל קראוס התכתבות מינית עם קטין כבן 15 שנים והביאו לבצע בעצמו מעשים מגוניםמכתב האישום שהגישה עורכת הדין אלכסנדרה קרא עולה כי במשך כשנתיים, ניהל קראוס פרופילים פיקטיביים ביישומונים שונים והציג את עצמו בכזב כקטינה בת 11. כך ניהל קראוס שיחות בעלות אופי מיני עם משתמשים שונים וגרם לשני משתמשים לבצע עבירות מין בבנות משפחה. בהתאם לבקשתו של קראוס ובמהלך התכתבות עמו, ביצע אחד המשתמשים בקטינה מעשה אינוס ומעשים מגונים וכן ביצע מעשים מגונים בקטינה שנייה. המשתמש תיעד את מעשיו בתמונות וסרטונים ושלח אותם לקראוס.

במסגרת התכתבות עם משתמש נוסף, ביצע המשתמש, בהתאם לבקשתו של קראוס מעשים מגונים בקטינה בת משפחה, תיעד את מעשיו בתמונות וסרטונים ושלח אותם במהלך ההתכתבות לקראוס. עוד, ניהל קראוס התכתבות מינית עם קטין כבן 15 שנים והביאו לבצע בעצמו מעשים מגונים.

עם מעצרו של הנאשם נמצאו בחזקתו מעל לאלף קבצים המתעדים פרסום תועבה בדמותם של קטינים.

הפרשייה  נחשפה על ידי יחידה 105 בלהב 433

תיק זה מוגש כחלק מפרשייה שנחשפה במהלך חקירתה של יחידה 105 בלהב 433, שבה נעצר גבר כבן 33 מאזור הדרום, שביצע עבירות אינוס ומעשים מגונים בשתי אחייניותיו, תאומות כבנות 4 שנים. אותו אדם ביצע את המעשים הקשים במסגרת התקשרותו באמצעות הסקייפ עם הנאשם בתיק הנוכחי, צחי קראוס, תוך שהוא מתעד עצמו לבקשת קראוס, שולח את התכנים לקראוס, וזאת תוך כדי שהוא חושב כי הוא מתכתב ומשוחח בסקייפ עם ילדה כבת 11 שנה.

כתב האישום מייחס לקראוס עבירות שלגרם אינוס קטינה בת משפחה, גרם מעשה מגונה בקטינה בת משפחה, גרם מעשה מגונה במרמה, עשיית פרסום תועבה ובו דמותו של קטין, גרם מעשה מגונה במרמה בקטין שטרם מלאו לו 16 שנים, החזקת חומר תועבה ובו דמותו של קטין, ומידע כוזב.

בנוסף, ביקשה הפרקליטות לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בפרקליטות ציינו את חומרת מעשיו של הנאשם שלא בחל באמצעים להביא משתמשים שונים לבצע עבירות מין בקטינות רכות, בנות משפחה. כן ציינו כי החקירה בפרשה הביאה לחשיפת קשרים בין פדופילים ברשת, המתעדים עצמם בעת ביצוע מעשים מיניים בקטינים רכים בשנים ומעבירים לאחרים.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  [email protected]

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C