יחד נגד חרמות על ילדים: היוזמה החשובה של מקיף א'

במכתב החתום על ידי התלמידים, ההורים והנהלת בית הספר, מתבקשים תלמידי בית הספר שלא להדיר אף תלמיד ממדורות ל''ג בעומר
send whatsapp messsage send FB messsage
תיכון מקיף א' (צילום: גוגל מפות)

יוזמה חשובה של בית הספר התיכון מקיף א': נלחמים בחרמות החברתיים במיוחד של בני נוער, תופעה כאובה שבמספר מקרים הסתיימה גם באופן טרגי. במכתב שהופץ לתלמידים, להורים ולצוותים החינוכיים, נכתב: ''אנחנו מצויים מספר ימים לפני ל''ג בעומר. על המכתב חתומים נציגי ההורים, התלמידים והנהלת בית הספר.


''כולנו מבקשים לחשוב על כל החברים בכיתה/בשכבה/בחבורה ולהזמין את כולם להיות שותפים ולקחת חלק בשמחת החג. כאן המקום לגלות מנהיגות, אנושיות והדדיות. אני מזכירה לכם שבית ספרנו חרט על דגלו מנהיגות שמתבטאת באהבת האדם, בשוויון וקבלת האחר. יוזמי ומובילי המדורות קחו אחריות, אל תשאירו תלמיד/חבר מחוץ למדורה''.


''בשמי, בשם הנהלת בית הספר ובשם ועד ההורים אני מבקשת להעביר מסר: בלי'ג בעומר אף תלמיד, ילד, לא נשאר מחוץ למדורות! המדורה היא אירוע חברתי, היא מדורת השבט. אסור לנו למדר, להחרים חבר/תלמיד ולהשאירו להתקרר מחוץ לחום המדורה'', כותבת ממ''מ מנהלת בית הספר, מיכל בנבנישתי.

''כולנו מבקשים לחשוב על כל החברים בכיתה/בשכבה/בחבורה ולהזמין את כולם להיות שותפים ולקחת חלק בשמחת החג. כאן המקום לגלות מנהיגות, אנושיות והדדיות. אני מזכירה לכם שבית ספרנו חרט על דגלו מנהיגות שמתבטאת באהבת האדם, בשוויון
וקבלת האחר. יוזמי ומובילי המדורות קחו אחריות, אל תשאירו תלמיד/חבר מחוץ למדורה''.

''ולכם, הורים יקרים אנו מבקשים שתהיו שותפים לרעיון, סייעו ועודדו הזמנת חברים. בעשייה זו כולנו נצא מורווחים, נשכרים ברמה האישית וההתפתחותית. אנו מבקשים שבחג הזה כולם משתתפים ומאוחדים לאורה של המדורה. בחג זה כולנו נישא את לפיד השיתופיות ואהבת אחים''.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C