חשש בשב''ס: אסירים בטחוניים ינסו לנקום את מות עדנאן חאדר

בשדרות פיקוד העורף מיהר להחזיר את השגרה, בשב''ס נערכים לאפשרות שאסירים בטחוניים ינסו לפגוע בסוהרים
send whatsapp messsage send FB messsage
חשש בשב''ס: אסירים בטחוניים ינסו לנקום את מות עדנאן חאדר כלא נפחא בנגב (צילום: דוברות שב''ס)

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ונציבת שב"ס גונדר קטי פרי קיימו היום (שלישי) הערכת מצב מיוחדת בעקבות מותו של חאדר עדנאן, פעיל בולט של הג'יהאד האיסלאמי ביהודה ושומרון שהואשם בעבירות טרור והסתה ושבת רעב משך 86 ימים ומת בתאו בבית המעצר ניצן.

בפגישה השתתפו גם סגן נציבת שב"ס וראש אגף מבצעים  גונדר מוני ביטן,ראש חטיבת מודיעין תת גונדר רגב דחרוג ,המזכיר הביטחוני ניצב קובי יעקובי וראש חטיבת מבצעים תנ"צ אמיר ארזני.

בתום הערכת המצב הוחלט על העלאת רמת האבטחה בבתי הכלא וסגירת התאים ליציאת וכניסת אסירים ,המטרה למנוע התפרעיויות והפרות סדר בתוך בתי הכלא.בנוסף ,הנחה השר בן גביר את שרות בתי הסוהר להודיע למחבלים בבתי הכלא כי במידה ומחבלים יפתחו בשביתת רעב או בהתפרעויות ,ישללו מהם התנאים אותם הם מקבלים.  השר בן גביר ציין: "ההנחייה לשב"ס היא לנהוג באפס סובלנות כלפי שביתות רעב והפרות סדר בבתי הכלא הביטחוניים. לא נקבל הפרות סדר ואם המחבלים בבתי הכלא ינסו להשתמש באלימות,יש לנהוג באופן נחוש וברור תוך שלילת התנאים שהם קיבלו לצערי בשנים האחרונות."

ואילו בן מפלגתו של בן גביר, ח״כ אלמוג כהן, תושב אופקים, אמר: "קו אדום נוסף נחצה. לאחר שתקפו אותנו במהלך חג הפסח בירי תמ״ס, כיום מרשים לעצמם הטרוריסטים מרצועת עזה לירות על ערינו ויישובינו בזמן שאנו מוציאים את ילדינו מהמסגרות הלימודיות. במטרה לרצוח אותנו. התגובה חייבת להיות קטלנית וכואבת.  אנו תושבי הדרום מוכנים לשהות במקלטים ככל שיידרש ובתנאי שנקבל את השקט אליו אנו וילדינו מייחלים.  אני מאחל החלמה מהירה לפצועים ומגבה את הצבא והממשלה להגיב ביד ברזל כנגד הטרוריסטים".​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C