שוד אלים בנווה זאב: מינימרקט נשדד באיומי נשק, כספומט נעקר (תיעוד)

מינימרקט נשדד באיומי נשק בשכונת נווה זאב. השודדים רעולי הפנים עקרו גם מכשיר למשיכת כספים. תושבים במקום נתבקשו לא לדבר על המקרה
send whatsapp messsage send FB messsage
לעייני עוברים ושבים - רעולי פנים גוררים את הכספומט (צילום מסך)

מי מנסה להשתיק שוד שאירע בשכונת נווה זאב: מוכר במינימרקט נשדד באיומי נשק, כספומט נעקר. מדובר באירוע נוסף, בשכונה בה התרחשו לא מעט אירועי אלימות. לפי עדויות דיירים, אלמונים הגיעו למינימרקט, שדדו את בעליו באיומי נשק עקרו מכשיר למשיכת כספים וברחו מהמקום. פרטים מהאירוע מובאים כאן לראשונה. במשטרה הודו היום, שישי, שמתנהלת חקירה.

וידאו: תיעוד האירוע (מצלמת אבטחה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


מפרטים שהגיעו לחדשות באר שבע והנגב, ב-26 באפריל, סמוך לשעה 1:30, הגיעו למינימקרט בנווה זאב שלושה רעולי פנים ברכב מיני וואן. הם איימו בנשק על המוכר, קשרו את המכשיר למשיכת כספים לרכב ועקרו אותו - ונמלטו מהמקום. המקרה החמור הובא לידיעת המערכת על ידי תושבים. סרטון התקרית, עם זאת, הופץ ברשתות. זה אינו המקרה הראשון מסוג זה בשכונת נווה זאב,אשר בשל קרבתה לכביש יציאה, הפכה לחביבה על עברייני רכוש. 

זהו האירוע החמור השני המתרחש במהלך השבוע בבאר שבע. כזכור, שליח וולט נשדד באכזריות סמוך לדרך הפסלים, כקילומטר מקיבוץ חצרים. 

המוכר נשדד באיומי נשק (צילום מסך)

במשטרה חוקרים את נסיבות האירוע, שאינו הראשון או היחיד בשכונה.  לפני כשנה המשטרה עצרה  חשודים בנסיון גניבת מכשיר משיכת מזומנים במרכז המסחרי. בסוף אוגוסט 2019 נורה  במרכז המסחרי גבר כבן 50, בפברואר 2018 נורה גבר במסגרת ניסיון חיסול בכניסה לחנות רחוב יוהנה ז'בוטינסקי. אלה, בנוסף לאירועים של גניבות רכב וגניבות בפיצוציות בשכונה.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C