פעוט שיחק עם מפתח - ונעל עצמו בתוך רכב (תיעוד)

תינוק ננעל בשגגה ברכב לאחר ששיחק עם המפתח, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום . ''באמצע ארוחת חג עצמאות, יצאנו וחילצנו''
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: ידידים https://yedidim-il.org

אתמול (רביעי) בשעת ערב, התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן שנה וחצי שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב גיבורי ישראל באופקים.

יהודה קאופמן, מוקדן ידידים שענה לשיחה, לקח פרטים והזעיק מתנדבים. למקום הגיעו במהירות, ישראל האס - סג"מ סניף אופקים, יוסי סוריה - מזכיר מחוז דרום, יעקב משה חיים - מנהל סיירות דרום, יחד עם אהרון לווייב, יהודה פרץ, שלומי אברג'ל וישראל פילו, מתנדבי הסניף המקומי. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, ועל אף האתגר שבפתיחת רכב מדגם זה, הצליחו המתנדבים לפתוח את דלת הרכב ולחלץ את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

ישראל סיפר: "יצאתי לאירוע באמצע ארוחת חג עצמאות עם משפחה וחברים. מדובר על תינוק שננעל ברכב לעיני אמא שלו אחרי שזו ככל הנראה נתנה לו לשחק עם המפתח. לקח זמן למצוא את המיקום המדויק, ויחד עם ההמולה מסביב, ודגם הרכב בעל פתיחה עם לשונית הפוכה, הפתיחה הפכה למאתגרת יותר. על אף כל זה הצלחנו בעבודת צוות משותפת לפתוח את הרכב. בכל פעם מחדש זה מרגש לחלץ. האמא אמרה שהיא לא מאמינה איך תוך שלוש דקות מרגע הטלפון, התינוק כבר היה בחוץ. הסברנו לה את חשיבות "כלל המפתח" למניעת מקרים מעין אלו בעתיד''.​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים

https://chat.whatsapp.com/LB60TYzq8jt3UOYQLJcg8C