חיפושים אחר הנעדר מאסון העגורן, ניר דקל, אב לשלושה מאור הנר

הותרה לפרסום תמונתו של ניר דקל, הנעדר מאז אסון העגורן שאירע ביום שני השבוע. ''אנחנו צריכים עוד מתנדבים שיגיעו לסייע'', מבקשת משפחתו
send whatsapp messsage send FB messsage
ניר דקל (צילום: באדיבות המשפחה), החיפושים אחריו (צילום: משטרת ישראל)

נמשכים החיפושים אחרי הנעדר ניר דקל, בן 54, נשוי ואב לשלושה ילדים, נעדר מאז ליל יום שני. ניר, תושב קיבוץ אור הנר, עבד על העגורן שקרס לים בתחנת הכוח רוטנברג באשקלון. אחרי שמשך מספר ימים היא ביקשה שלא לעשות כן, הבוקר (שישי) המשפחה פרסמה את תמונתו ומבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחריו. קהילת שער הנגב בהובלת משפחתו, מנהלת בימים האחרונים חפ"ק חיפושים לאורך כל חופי ישראל.

"אנחנו זוכים לתמיכה רחבה ממאות מתנדבים שמגיעים לחופים רגלית ובנוסף עם רכבים, רחפנים וציוד מקצועי , לסרוק את החופים והים'', מסרה משפחתו. ''השטח רחב והזרמים בים משתנים כל הזמן. אנחנו צריכים עוד מתנדבים שיגיעו לסייע. אנחנו קוראים לכל מי שיכול להגיע לחופים ולחפש , כל דבר קטן יכול לעזור''.

''בנוסף אנחנו יושבים בחפ"ק שהוקם ברחבת חוף דלילה שבאשקלון . מי שרוצה אפשר להצטרף לקבוצות הוואטאפ על מנת להשתבץ בחיפושים לאורך החופים. לא נדרש ידע או ציוד, ניתן לסרוק בכל מקום, גם בקרבת הבית, לאורך רצועת החוף. נשמח לעוד מתנדבים שיגיעו במהלך הסופש. תודה לכל מי שנענה לקריאה עד כה".

הנעדר הנוסף מאסון העגורן הוא נפתלי אדרי ז''ל, בן 60, תושב אשדוד שגופתו נפלטה שלשום לחוף הים בעיר. אדרי ז"ל הגיע לדוג במקום, סבל ממכה בראשו והיה על המזח בסמוך לעגורן. חברת החשמל מסרה כי היא "שולחת את תנחומיה למשפחה ומשתתפת בצערם העמוק".

פראמדיק מד"א, מתן כהן, שהגיע לזירה סיפר: "כשהגענו לחוף ראינו בסמוך לקו המים את גופת הגבר שנפלטה כשהוא ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

קבוצות הוואצאפ

סריקות אשדוד
https://chat.whatsapp.com/ITuTy8eFlbGLnYN1ffaPi8

סריקות אשקלון

https://chat.whatsapp.com/KVHxKQLz6fP21OFcn7vDmE

סריקות ניצנים

https://chat.whatsapp.com/H2HbZ0EMz2OF9PUUBfVh7u

סריקות אזור תל אביב 
https://chat.whatsapp.com/HNASYAb5AK51IdMIbq6vDB
לכל השאלות ניתן לרשום הודעה בכל קבוצה.