באר שבע חוגגת מצוינות בסימן תיירות חינוכית

שבוע המצוינות בחינוך כבר הפך למסורת בעיר באר שבע, האירוע כולו מהווה נקודת השיא של הפעילות השנתית של מנהל החינוך העירוני ובו נחשפות בפניכם מגוון תוכניות המצוינות ובכללם יעדי העיר להצמיח אנשים מצוינים
send whatsapp messsage send FB messsage

השנה, האירועים מתקיימים בסימן תיירות חינוכית, בתאריכים 12-16.3.2023 כלל מוסדות החינוך הפורמליים, הבלתי פורמליים ומוקדים נוספים ברחבי העיר פותחים את שעריהם לקהל הרחב ולאורחים מכלל המחוז להגיע ולהתרשם מתוכניות המצוינות בעיר כאשר אלה מתקיימות כיוזמות, פרויקטים, תוכניות או מודלים לרבות בחינוך המיוחד, עבור כלל הרצף הגילאי, החל מגילאי הגן ועד כיתה י"ב. 

בעיר באר שבע, פועלים במשך כל השנה מרכזי מצוינות בשלל תחומי דעת ויצירה, תיאטרון, מדעים, מוזיקה, מנהיגות ומעורבות חברתית, מחול ועוד והם מעניקים לילדינו את ההזדמנות להכיר ולהתחבר ללמידה עד הצטיינות בתחומים שונים בהתאם לכשרון ולנטיית הלב שלהם. בדרך זו כל תלמיד מקבל מרחב להעשיר את עולמו, להיחשף לתחומי דעת שונים שאינם בהכרח נכללים בתוכנית הלימודים הרגילה וללמוד מה משמעותי עבורו. 

העיר באר שבע ומנהל החינוך העירוני חרטו על דגלם לתת ביטוי למצוינות כערך חברתי ועל מנת לעמוד ביעד זה נקבע חזון עירוני למצוינות בכלל מעגלי העשייה, החל מקובעי המדיניות, דרך השותפים לעשיה (ההורים, המחנכים, שותפים ואנשי החינוך המשלים), פותחה "שפה" עירונית אחידה המכוונת להשגת יעדי החזון העירוני והמטרה היא לעודד יצירת סביבה המטפחת תרבות של מצוינות, אהבת הלמידה, חדוות הגילוי, יצירתיות, מקוריות, הגשמה אישית וסולידריות חברתית תוך חתירה מתמדת להתקדמות והתפתחות. 

מזמינים אתכם להגיע ולקחת חלק בשבוע המצוינות, הפעילויות פתוחות ומוצגות לקהל הרחב ומותנות בהרשמה מראש 

לאתר >>  https://apsiloweb.co.il/b7excellence​​​​​​​​​​​​על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK