נחת: התחילו את הגן יחדיו, צמחו לתלמידים מצטיינים ששומרים על קשר

נחת גדולה לגננת עידית אביטל מגן ירושלים ולסגנית ראש העיר והממונה על תיק החינוך, ד''ר חפצי זוהר: ילדים שהתחילו את הגן ביחד בשנת 2010 הם היום תלמידים ערכיים ובעלי הישגים מצויינים
send whatsapp messsage send FB messsage
הילדים גדלו לבני נוער מובילים (צילום: עצמי)

''לפני שלוש עשרה שנים התחלתי את נושא מנהיגות בגני הילדים בחסות ראש העיר ודר חפצי. ויחד עם מרכז מצויינות מנהיגות התחלתי עם אלעד אזולאי'', מספרת הגננת עידית אביטל מגן ירושלים. 

''בשנת 2010 קיבלתי מחזור של 35 ילדים בני 3 כולם, שהיו אמורים להתחנך אצלנו שנתיים. כשהילדים היו צריכים להרשם לגן חובה, ההורים ביקשו מדר' חפצי זוהר אישור להחריג את הגן לגן חובה לשנה אחת וכך היה.הילדים התחנכו אצלנו במהלך שלוש שנים בדגש על תכונות המנהיגות''.

''עקבתי אחרי הילדים ונשארתי בקשר עם הוריהם.  הילדים עלו לכיתה ז' רובם בכיתות מצויינות, מילאו תפקידים בהנהגות בית ספריות ועוד''.

בשבוע התערבבו יחדיו התרגשות, גאווה ושמחה גדולה: בשבוע שעבר הוזמן כל המחזור לגננת הביתה לערב של זכרונות, חיבוקים וחשיבה משותתפת ליוזמה בה הם יקחו חלק בהתנדבות בגני המנהיגות שבניהולי. (השנה כבר 8 גנים) בהבנה שמי שהתחנך על ערכים, נכון לו להמשיך להנחילם ולהעבירם''.

ד''ר חפצי זוהר: ''זוהי גאווה גדולה לראות שהילדות והילדים שגדלו מחוברים למורתם לחיים  ומדגימים חיבור לקהילה ולערכים''

''בעיר באר שבע פועלים כארבע עשרה שנים  מרכזי מצויינות במגוון תחומי הדעת והיצירה, מתוך אמונה גדולה בכוחות המיוחדים 
המצויים בכל ילד וילדה'', אומרת לחדשות באר שבע והנגב ד''ר חפצי זוהר, סגנית ראש עיריית באר שבע והממונה על תיק החינוך.

''אחד המרכזים הוא מרכז מצויינות במנהיגות ובמעורבות. מטרת המרכז הינה לאפשר לכלל ילדי העיר, החל בגן הילדים הזדמנות ייחודית במנהיגות. במסגרת המרכז פועלת תכנית  יוצאת דופן, פרי יוזמתה הייחודית והברוכה, של גננת גן ירושליים, עידית אביטל.
במסגרת התכנית הילדים והילדות בגן, לומדים ומתרגלים את שפת המנהיגות כדרך חיים''.

''זוהי גאווה גדולה לראות שהילדות והילדים שגדלו מחוברים למורתם לחיים  ומדגימים חיבור לקהילה ולערכים. אין לי ספק כי הם יהוו מנהיגות ומנהיגים פורצי ופורצות דרך  שמעזים ותורמים לקהילתם לעירם ולמדינתם''.​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK