דרמה בבית ספר: אם לתלמיד נעצרה, כי זעקה נגד התנכלות לבנה

ניידת נשלחה לבית ספר: ''הבן שלי עובר התנכלות יום יומית. הבוקר כבר לא יכלותי לשתוק עוד והגעתי לקבל תשובות ומנהלת בית הספר הזמינה לי משטרה''
send whatsapp messsage send FB messsage
המוסד החינוכי, האם צילמה רגע לפני עלותה לניידת

אם לתלמיד בבית ספר יסודי בבאר שבע נעצרה והובלה בניידת לתחנת משטרה, אחרי שהבוקר הגיעה לזעוק כנגד התנכלות מתמשכת לבנה, לטענתה, בבית הספר היסודי בו הילד לומד. בעבר הילד חווה מקרי תקיפה, אך לדברי האם, התוקפת לא הורחקה מהמסוד החיכוני. 

''הבוקר כבר לא יכולתי לסבול עוד את מה שבני עובר'', מספרת האם. ''הדעתי לבית הספר ודרשתי לקבל תשובות מהמנהלת. החלטתי שאני מזמינה ניידת, אבל מבית הספר הזמינו לי ניידת וכעת אני מדברת אלייך מהניידת''. לדברי האם, היא אוימה כי בנה יילקח לרווחה.

''לוקחים אותי לחקירה ואני לא יודעת מה יהיה. במקום שייחקרו תלמידים אלימים, עוצרים אותי'', אומרת האם, שמעוכבת ברגעים אלה בתחנת המשטרה. 

משרד החינוך: ''פורסמו פרטים מסולפים ומוטב היה אילו נבדקו טרם פרסומם''

משרד החינוך במחוז הדרום העביר את התגובה הבאה: ''לצערנו פורסמו פרטים מסולפים ומוטב היה אילו נבדקו טרם פרסומם. איומים ואלימות של הורים כנגד צוותי חינוך, כמו באירוע המדובר, ייענו בחומרה ובאפס סובלנות!  היום הוגשה תלונה במשטרת ישראל נגד האם בגין איום על חיי המנהלת. היא נעצרה לחקירה והורחקה ממוסד החינוך למשך 30 ימים''.






​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK