משמר הגבול יוצב בשכונה ד' ונחל בקע, 40 לוחמות ישובצו בעיר

וועדת הביטחון של עיריית באר שבע ערכה הערב ישיבה, אך לא יצאו ממנה בשורות של ממש. העניין העיקרי שנידון: הקמת תחנות מג''ב בעיר
send whatsapp messsage send FB messsage
סיור ביטחון סמוך לאוניברסיטה (צילום: עיריית באר שבע)

שתי תחנות של משמר הגבול יוקמו בבאר שבע, בשכונה ד' ובנחל בקע ו-40 לוחמות יוצבו בעיר בדרך קבע - כך נמסר לחברי וועדת הביטחון של עיריית באר שבע, שערכה ישיבה הערב, שני. 

הלוחמות ישובצו למשימות סיור בעיר, בעיקר ליצור נראות והרתעה. הכוונה היא לא להרתיע פשיעה מחוץ לבאר שבע, אלא גם לטפל בעיית האלימות ההולכת ומחמירה בעיר. הבוקר סיירו נציגי משטרה ועירייה בגן הבעייתי של רחבת הגלבוע, שהפך מוקד לנוער מנותק. באר שבע, שעד עתה התמודדה עם פשיעה מחוץ לעיר, חווה ונדליזם מצד ילדים ונוער משוטטים, בעיקר בסופי שבוע ובחופשות ממערכת החינוך.

שידור הישיבה (עמוד תושבים למען הנגב)
​​​​​​​


הלוחמות יצטרפו לכוחות אחרים הפועלים בבאר שבע: משטרה, הסיורים של משמר השכונה וסיירת בראל. כל הכוחות האלה, אינם מצליחים להוריד את רמת הפעילות העבריינית בעיר וביקורת ציבורית גדולה קמה גם אחרי שהוחל בגביית היטל הביטחון.

כמו כן,משמר השכונה צפוי להתרב מתרחב לשכונות נוספות, בהן הקרייה החרדית ושכונה ג'. במהלך 2023 יותקנו כ-430 מצלמות אבטחה חדשות ברחבי העיר.


​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK