צפו: ירי בתל שבע, נשק מול המשטרה בשגב שלום

השיגרה המפחידה בנגב: ירי בתל שבע - ואחריו ניידות משטרה שמסיירות בישוב. בכניסה לשגב שלום - אדם נוסע מול ניידת מג''ב כשלצידו נשק
send whatsapp messsage send FB messsage
נשק באותו, מול המשטרה, בשגב שלום (צילום מסך, מקור סרטון: טלגרם MOSHEKOZAK)

''סיבובי פוזה'' כך יש מי שמכנים את סיורי המשטרה ביישובים בנגב, בהם תל שבע. מצד שני, יש דווקא מי שמברכים על הנוכחות המוגברת של כוחות משטרה דווקא באותן נקודות חיכוך - מהן סובלים התושבים. בסופי שבוע יש תפועה של ירי, המכונה ''יריות שמחה''. את הירי מבצעות חמולות, שצברו כמויות אדירות של נשק ותחמושת.

וידאו: ירי בתל שבע, כוחות משטרה, נשק בשגב שלום (מקור: רשתות חברתיות, טלגרם MOSHE KOZAK / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')
​​​​​​​


בסרטונים שעלו לרשתות החברתיות, נראה סיור נוכחות של המשטרה בתל שבע ואדם הצועק לעברו ''פעם ראשונה משטרה בתל שבע'' (בתל שבע ישנה נקודת משטרה פעילה). בסרטון אחר, נראה נהג חולף על פני ניידות מג''ב בכניסה לשגב שלום, כשעל ירכו מונח אקדח. הסרטון אינו מתוארך. 

הסרטונים עולים אחרי שאתמול, לפנות בוקר, נשדד באכזריות עובד חנות נוחות בכניסה ליישוב חורה. רעולי פנים הגיעו למקום, שדדו את העובד שנכח במקום ומשנוכחו לדעת כי בקופה כמה מאות שקלים בלבד, זרעו הרס במקום. המשטרה עורכת סריקות אחר החשודים.

​​​​​​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות באר שבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK