דקר קטין, בגלל שהרעיש: כתב אישום נגד בן 26 מבאר שבע

חבורת נערים הרעישה סמוך לדירה בה שהה הנאשם יחד מכרה והעימות ביניהם הסתיים בדקירת אחד הקטינים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום הדמיה: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

× רקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית משפט השלום בבאר שבע, כתב אישום נגד סטיב אבקוב (26) מבאר שבע, לאחר שדקר קטין שיחד עם חבריו הרעיש.

מכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד אירה ויימן קרקון עולה, כי באחד מהלילות האחרונים שהה אבקוב יחד עם מכרה בדירה בבאר שבע. בשעה 1:00 בלילה הגיע המתלונן יחד עם מספר קטינים נוספים לרחוב הסמוך והחלו להקים רעש, אבקוב ביקש מהם להיות בשקט ומשלא נענו זרק עליהם ביצה.

בהמשך לכך ירד אבקוב לחנייה ושם התפתח עימות בינו לבין הקטינים, שלאחריו עזבו הקטינים את המקום. כשעה לאחר הקטינים וביניהם המתלונן, שוב הגיעו למקום, כשחלקם מצוידים במקלות, קיללו את אבקוב וקראו לו לרדת למטה, באמרם ש"יפרקו אותו" בעקבות כך אבקוב הצטייד בסכין, ירד לחניה והחל לרדוף אחרי הקטינים.

בשלב מסוים במהלך הריצה, כאשר המתלונן נפל על הקרקע, הנאשם התקרב אליו, דקר אותו באמצעות הסכין בגב תחתון וחזר לדירה. בעקבות המקרה פונה המתלונן למרכז הרפואי "סורוקה" עם פצע דקירה בגב תחתון.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינה עוד ויימן קריקון כי: " המשיב בחר במודע לצאת מהבית ולהתמודד עם התנהגותם  של הקטינים באמצעות אלימות. המשיב בחר להצטייד בסכין ולרדוף אחר הקטינים ולדקור את הקטין אותו הצליח להשיגו ורק בנס האירוע לא הסתיימה בתוצאה חמורה יותר.

לנאשם יוחסו עבירות של פציעה בנסיבות מחמירות והחזקת אגרופן או סכין שלא כדין.

​​​​​​​

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''חדשות בארשבע והנגב 24/7'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3UrCqMK