426 טופלו במיון סורוקה במהלך כיפור, תנועת כלי רכב בבאר שבע

36 ילדים נפצעו ברכיבה על אופניים, 52 תינוקות נולדו במהלך כיפור. בבאר-שבע הייתה תנועה של כלי רכב
send whatsapp messsage send FB messsage
רכב על הכביש בכיפור, לפניו הולכי רגל (צילום: דני בלר)

הסתיים יום כיפור, שהיה עמוס למדי במיון של בית החולים סורוקה. בכבישי הגב הייתה תנועה דלילה של כלי רכב, בבאר שבע גם נצפו כלי רכב פרטיים נעים ברחובות, תופעה שנצפתה גם בכיפור בשנה שעברה. 

וידאו: תנועת כלי רכב בכיפור בבאר שבע, כבישי הנגב בכיפור (צילומים: דני בלר, מצלמות חברת נתיבי ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27א')


צוותי חדרי המיון בסורוקה העניקו טיפול רפואי ל - 426 מטופלים במהלך יום הכיפורים.  מתוכם, 227 טופלו במיון הכללי (פנימי, כירורגי, אורטופדי וחדר טראומה),  114 במיון ילדים, כאשר 36 פונו על רקע של חבלות, נפילות מאופניים וקורקינט. 85 נשים טופלו במיון נשים ויולדות. 

52 תינוקות נולדו במהלך יום הכיפורים, במרכז סבן למיילדות בסורוקה. 

ד״ר דן שוורצפוקס, סגן מנהל ביה״ח ומנהל המיון הפנימי בסורוקה: ״מלר״ד סורוקה וחדרי הלידה במרכז סבן הם הפעילים ביותר בישראל לאורך כל ימות השנה, וגם בימי חג אלה, והצוותים ממשיכים להעניק את השירות  ואת הטיפול הטוב ביותר.
אני מודה לצוותים כולם על עבודתם המאומצת לאורך כל השנה, ובפרט במהלך ימי החג״. 

המשטרה, צה''ל ומד''א עמדו בכוננות במהלך החג. בשעה הקרובה ועד 20:00, תתחדש בהדרגה התחבורה הציבורית.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm