איש החינוך אהוד עדני נפטר באופן פתאומי בעת אמירת סליחות

אבל כבד בירוחם: עדני, מורה מוערך, רקד עם תלמידיו בבית הספר ''נגב סיני'' בסיום מאמר הסליחות - חש ברע ונפטר באופן פתאומי. הוא הובא למנוחות בבית העלמין בירוחם
send whatsapp messsage send FB messsage
אהוד עדני ז''ל (צילום: באדיבות מועצת רמת נגב)

אבל כבד בירוחם: איש החינוך אהוד עדני נפטר אמש, שני, באופן פתאומי, במהלך אמירת סליחות בבית הספר "נגב סיני" ברמת נגב. הוא רקד עם תלמידיו לצלילי הפיוט "תהא השעה הזאת שעת רחמים ועת רצון לפניך", כאשר לפתע חש ברע, התמוטט ונפטר. צוות רפואי ניסה לבצע בו החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו. 

בהודעת ששלח בית הספר להורי התלמידים נאמר כי ''מתקשים מאוד לבשר כי בסיום ערב מעמד הסליחות מורנו אהובנו אהוד עדני נפטר, בית הספר נערך לכל מה שנלווה לכך מול כל הגורמים. מחנכי הכיתות וצוותי הטיפול והייעוץ של המועצה יגיעו ליישובים ולמבנים הקהילתיים לפגוש את התלמידים,המומים וכואבים ברוך דיין האמת".

רבים ספדו לו ברשתות החברתיות:

אבירם סבן כתב: ''איך ולמה זה קורה דווקא אתה, מחנך דגול ובנאדם צדיק כהלכתו שדאג לאורך כל השנים בו בחר לזכות את נוער ירוחם בלחנך אותנו, את הדור שלנו, לטפח ולשמור עליו מלזגזג למקומות שלא נרצה להגיע אליהם''.

''רוצה להגיד לך תודה על מי שהיית ועל החותם שהשארת, לי לפחות כשזכיתי לקבל את החינוך שלך במשך שנתיים, על כל הפעמים בהם זרקת הערות וביקורות ופירגונים כשלא חשבתי שאתה זוכר אותי בכלל''.

''תודה שביקשת ממני להרצות בפני החניכים שלך על הדרך שלי ולנסות לפחות להשוות את עצמי אליך''.

''תנוח בשלום, השארת את כולם המומים וכאובים אבל עם חותם שלעולם לא נשכח''.

חני בריגה כתבה: ''אהוד יחסר להרבה א/נשים - לרעייתו, לילדיו, למשפחתו, לתלמידיו, לשכניו. אם יש משהו שאהוד ללא ספק הצטיין בו ולימד אותי, זו המצווה כַּבֵּד אֶת אָבִיךָ וְאֶת אִמֶּךָ. מספיק לעקוב אחריו בפייסבוק ולראות כמה הוא מילא את עולמה של אמו ובשיתוף החוויות שלו איתה, הוא הפיץ את המצווה החשובה הזו. תודה אהוד עדני על מה שהשארת בעולם''.

אהוד עדני הותיר אחריו אישה ושישה ילדים.

יהיה זכרו ברוך!
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm