צפו: יוצא מהרכב בחרב שלופה - ודוקר נהג

האלימות בנגב: תקרית בין שני נהגים בני אותה משפחה הסתיימה בחרב שלופה ונהג דקור. הנהג חם המזג רק לא ידע שהכל מתועד במצלמת אבטחה
send whatsapp messsage send FB messsage
בחרב שלופה: תיעוד התקרית (צילום ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

האלימות הבלתי נתפסת בכבישי הנגב: תקרית בין שני נהגים, בני אותה משפחה מורחבת, הסתיימה כשאחד מהם יצא עם חרב שלופה לתבוע את עלבונו, מנפץ שמשה ודוקר. במשטרה התקבל דיווח כי ב-3 בספטמבר, סמוך לשעה 45 15, תושב רהט ביצע פניית פרסה ברכבו בצומת רחובות ברהט. חשוד מאותה חמולה הגיע לצומת ברכב מסוג פולקסווגן וחסם את רכבו.

וידאו: תיעוד התקרית (סרטון ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

החשוד יצא מרכבו כשהוא מצויד בחרב והחל להכות באמצעות חרב בשמשה הקדמית ובחלון הנהג של רכבו של המודיע בעודו ישוב ברכבו. בהמשך הכה החשוד את המודיע באמצעות החרב בכך שדקר אותו בעודו נמלט מרכבו, רדף אחריו אך וויתר על המשך המעשים כשראה את קורבן התקיפה מרים אבן מהרצפה, ואיים עליו: "אני עוד אחזור ואחתוך אותך עם החרב".

שוטרי מחלק בילוש רהט ביצעו פעולות לאיתורו של החשוד ועצרו אותו. עם תום מלאכת החקירה תביעות נגב הגישו כתב אישום תוך בקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד החשוד תושב רהט בן 23. 

רפ"ק יוסי שרפי קצין החקירות והמודיעין בתחנת רהט: ''עם קבלת הדיווח נפתחה חקירה בהובלת מחלק הזירה הטכנולוגית בתחנה והחשוד אותר ונעצר תוך פרק זמן קצר משעת ביצוע המעשה. אירוע אלימות חמור בו מהירות הדיווח השפיעה על איתורו, מעצרו והרחקתו של החשוד מהמרחב הציבורי''.
להעברת דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת דוא״ל: branzanews.br7@gmail.com‬


הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים>>   https://bit.ly/3J84mAm