לאומנות בלב באר שבע: מי פורץ לבתים פרטיים ומשחית דגלי ישראל?

אלמוני פרץ אתמול לבית פרטי בשכונת נווה נוי, לא גנב דבר, אך השחית דגל ישראל. דגלי ישראל גם נעקרים על ידי אלמונים מכלי רכב ובתי עסק
send whatsapp messsage send FB messsage
הדגל שהושחת בחצר הבית (צילום סלולרי - שימוש הוגן על פי סעיף 27 א' / באר שבע ביחד)

עוד אירוע הממחיש את תחושת אובדן הביטחון של תושבי באר שבע: משפחה בשכונת נווה נוי הגילתה כי מישהו פרץ את הכניסה לביתה, בית קרקע בשכונת נווה נוי והשחית  את דגל המדינה שהיה תלוי בחצר הבית. 

''לאחרונה חתכו אצל המשפחה שלנו בשכונת נוה נוי דגל ישראל מהכניסה לבית, ממש נכנסו לתוך שביל הגישה הפרטי, חתכו את הדגל ופיזרו את החתיכות ברחבי שביל הגישה. האם קרה לעוד מישהו? מה ניתן לעשות כדי בכל זאת להצליח לשמור על תחושת הביטחון?'', שאלה בת משפחה שהעלתה פוסט בשמם בבאר שבע ביחד.

שכונת נווה נוי סובלת לאחרונה ממכת פריצות, על חלקן דיווחנו כאן, בברנז'ה חדשות. בשיחה איתנו, תושבים קובלים על ניסיונות פריצה, בין היתר כדי לגנוב אופניים חשמליים או קורקינטים. ''אני מתאר לעצמי שאנחנו קורבנות לגניבות, כי המשכונה אפשר לברוח מהר ולהיעלם לשטחים פתוחים. אנחנו מבקשים ביטחון'', אומרת תושבת השכונה. 

בעקבות האירוע, קראו תושבים להציף מחר, ראשון, את כל השכונה בדגלי ישראל.על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm


כתבות נוספות למקרה שפספסת...