הילדים צרחו: ''הורגים את אבא!''

משפחה מבאר שבע, אשר הייתה בדרכה לבריכת שחיה, הותקפה לדבריה על ידי ארבעה בדואים בכניסה לשכונת נווה זאב. ''לא מאמינה למציאות שבעיר שלי אני צריכה לפחד'' אומרת האם
send whatsapp messsage send FB messsage
האיזור בו ארעה התקיפה (צילום: גוגל מפות)

אובדן הביטחון בבאר שבע: תקרית אלימה בלב העיר, אתמול, שישי, בשעה 13:30. משפחה באר שבע נסעה במכוניתה לבריכת השחיה. בכיכר שבין נווה זאב לנווה נוי (פינת הרחובות אליהו כ''ץ - נפתלי הרץ אימבר) מכונית התנגשה בהם מאחור. במשטרה טוענים כי מדובר בתקיפה הדדית בין נהגים וכי הצדדים ייחקרו באזהרה. 

כפי שמתחייב במקרים כאלה, אבי המשפחה, הנהג, יצא על מנת להחליף פרטים עם הנהג הפוגע. הוא לא תיאר לעצמו את ההמשך. ''פתאום רצו לעברו ארבעה בדואים, תקפו והרביצו לו, היכו אותו באגרופים וניסו לחנוק אותו. יצאתי מהרכב וניסיתי להרחיק אותם ממנו. הילדים שלי היו בהיסטריה, ברכב בוכים וצועקים ״הורגים את אבא״. עד שהגיעה המשטרה הם כמובן ברחו. אני לא לא מאמינה שזאת המציאות בבאר שבע שבעיר שלי ליד הבית שלי אני צריכה לפחד'', מספרת לברנז'ה חדשות אם המשפחה (שמה המלא שמור במערכת).

הרכב הפוגע (צילום סלולרי)​​​​​​​

יצויין כי רק לאחרונה התחילו תושבי באר שבע לשלם היטל ביטחון, שנועד לממן סיירות עירוניות, שמטרתן ''להגביר את תחושת הביטחון''. ההיטל אושר פה אחד במועצת העיר, ואיש מחברי המועצה לא התנגד, למרות שזכה לביקורת ציבורית, במיוחד ממשפחות קשות יום. בכך מצטרפת באר שבע לשורה ארוכה של ערים בישראל, בהן התושבים נאלצים לשלם על ביטחונם.

המשפחה הגישה לדבריה תלונה במשטרה. על פי מפת ה-GIS של באר שבע, אין לאורך הכביש הזה מצלמות אבטחה לדברי המשפחה, גם אין לה מצלמת דרך ברכב. מצלמת האבטחה הקרובה נמצאת באימבר פינת כפר דרום (כקילומטר וחצי מזרחית) או בכיכר אריה סימון (קילומטר מערבית).

מקרים של בריונות כביש מתרחשים בבאר שבע על בסיס יומי. בין הצירים המסוכנים: שדרות טוביהו, שדרות רגר, דרך חברון וציר ג'ו אלון. בצירים אלה יש גם ריבוי תאונות.

מהמשטרה נמסר, כי נעצר חשוד תושב רהט. שני הצדדים, הטוענים לתקיפה הדדית, ייחקרו על פי המשטרה באזהרה. ''מדובר בתקיפה הדדית בין שני נהגים בעקבות תאונה קלה. אספנו עדויות משני הצדדים''. 

קרא עוד באותו נושא:
היטל השמירה בב''ש נכנס לתוקף: האם הוא ישיב את הביטחון לעיר?
בשל החמרת הפשיעה בבאר שבע: מועצת העיר אישרה גביית אגרת ביטחון
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm