השר עודד פורר הגיע לבאר שבע - ושמע מה הכי מציק לתושבים

הביטחון האישי הינו אחד הסעיפים המרכזיים במצע של ישראל ביתנו, גילה השר פורר בשיחה עם ראשת הסניף בבאר שבע, ג'ולי קייט
send whatsapp messsage send FB messsage
השר עודד פורר הגיע לבאר שבע - ושמע מה הכי מציק לתושבים השר פורר, עם ראשת הסניף קייט (צילום: דוברות ישראל ביתנו)

ביום חמישי  השר לפיתוח הנגב והגליל והחקלאות הגיע לביקור במטה ישראל ביתנו בבאר שבע, בכדי להפגש עם פעילים ולשוחח על המצב בעיר והרפורמות המתוכננות.

במפגש עלו שאלות אודות הבעיה סביב מצב בעלי החיים בעיר, השר התייחס לרפורמות המתוכננות בתחום החקיקה.
דובר על העלאת דמי המחייה לקשישים, ההסכם עם הנכים, עידוד מעבר בעלי מקצועות נדרשים לנגב והן הסיוע לעסקים, בדגש על בעלי המסעדות.

צילום: דוברות ישראל ביתנו​​​​​​​

כמובן שעלה נושא הבטחון האישי, שנמצא כסעיף מרכזי במצע מפלגת ישראל ביתנו בקמפיין הקרוב. ראשת הסניף, ג'ולי קייט, אשר נלחמת על הנושא כבר זמן רב, העלתה שוב בפני השר את הקשיים - האלימות, הפריצות,  ההפקרות בכבישים, החששות של התושבים. השר התייחס לדברים בכובד ראש ודיבר על השינוי הנדרש במערכת המשפט, לצד חיזוק המשטרה והוספת 1000 תקנים לנגב. "צריכה להיות משטרה חזקה וענישה מחמירה על עבירות אלימות. העבריין צריך להבין שהפשע לא משתלם", כך אמר.

"יש פתרון ויש מי שמוכן להתגייס עבורו", אמר ראשת הסניף ג'ולי קייט, "אני מודה לשר פורר על הביקור החשוב ולכל הפעילים שהגיעו. הסניף שלנו צומח והופך למוקד משיכה עבור אנשים שונים ורבים, שהמשותף ביניהם זה האהבה לעיר ולמדינה, מדינה יהודית, דמוקרטית וליברלית, בה כל אחת ואחד ימצאו את עצמם לפי נטיות ליבם ואורח חיים המועדף עליהם, בבטחון וללא חשש."​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬


 תוכלו להעביר ישירות דיווחים מהשטח אל העורך האחראי דני בלר בטלפון 052-2394026 או במייל  daniel.beller@gmail.com

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים:  https://bit.ly/3J84mAm