אזעקה בבאר שבע, מטח כבד לעבר ישראל

סמוך לשעה 15:15 נשמעה אזעקת צבע אדום בבאר שבע, לראשונה בסבב הלחימה הנוכחי. מטח כבד נורה לעבר ישראל, ליישובים בנגב והמרכז
send whatsapp messsage send FB messsage
אזעקה בבאר שבע, מטח כבד לעבר ישראל שובלי רקטות (צילום מהמטח, ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

לראשונה בסבב ליחמה הנוכחי, ירי לעבר באר שבע: סמוך לשעה 15:15 נשמעה אזעקת צבע אדום בעיר, ביחד עם מטח כבד שנורה לעבר יישובים בנגב והמרכז. שתי רקטות נפלו בשטחים שמחוץ לעיר. מדובר במטח הרחב והכבד ביותר.

ירי המטח, כפי שנראה מעזה (צילום רשתות חברתיות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

על פי מידע מהדקות האחרונות, שתי רקטות ששוגרו לעבר באר שבע. רקטה אחת יורטה על ידי מערכת כיפת ברזל, השניה נפלה בשטח פתוח. על פי דיווחים שונים, המצרים מדווחים על אפשרות להפסקת אש, החל מהשעה 22:00. על פי דיווח ברשת רויטרס, ישראל מוכנה להפסיק את האש וכעת המתווכים המצרים ממתינים לתשובת הגא''פ. כניסיון מהסבבים הקודמים, ישנה אפשרות כי הירי מעזה יתגבר ככל שמתקרבים לשעה זו, לרבות ירי לטווחים הרחוקים. 

נפילה בשטח פתוח ביישוב בנגב (צילום סלולרי ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בסביבות העיר נתיבות התלקחו מספר דליקות קוצים, כתוצאה מנפילת חלקי רקטות ומיירטים. לוחמי האש מתחנות נתיבות ואשקלון פועלים במספר אירועים בהם מתרחשות שריפות קוצים בעקבות נפילות, לוחמי האש עובדים במקום תחת ירי ואזעקות ונמצאים בשטח פתוח. הצוותים מגנים על הישובים הסמוכים מפני התפשטות השריפה,  פועלים ע"פ הנחיות ההתגוננות מירי טילים וממשיכים בפעולות כיבוי עד להשגת שליטה.

​​​​​​​
​​​​​​​
​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo


כתבות נוספות למקרה שפספסת...