''מאסנו בממשלות ופוליטיקאים שמבטיחים ונעלמים אחרי קדנציה''

דברים קשים אומר הערב בוועידת דימונה לנדל''ן אלי אביסרור, יו"ר ארגון הקבלנים בנגב ומ"מ נשיא התאחדות בוני הארץ
send whatsapp messsage send FB messsage
אלי אביסרור (מימין) צילום: בנג'ו תקשורת ויחסי ציבור

"מאסנו בממשלות ופוליטיקאים שמבטיחים ונעלמים אחרי קדנציה'', אומר הערב אלי אביסרור, יו"ר ארגון הקבלנים בנגב ומ"מ נשיא התאחדות בוני הארץ בועידת דימונה לנדל"ן.

''אני מצפה שהממשלה הבאה תתייחס ברצינות לעתיד הנגב. בשביל מטרופולין דימונה, על הממשלה לפעול בהקדם לפיתוח תשתיות בנגב. רכבת מדימונה לתל אביב צריכה להגיע תוך 30 דקות ולא בשעה וחצי'', אמר.

לדבריו, ''במקביל כדי לדאוג ולהבטיח את פיתוח האזור צריך לפעול להקמת שדה תעופה בינלאומי שני בנגב, כך נביא תושבים חדשים על ידי תעסוקה איכותית ומנועי צמיחה חדשים לאזור. מדובר בפרויקט ציוני-לאומי, לא רק עבור הנגב אלא עבור עתיד המדינה. על מנת למשוך את אותם תושבים לאזור, על משרד האוצר להכניס את היד לכיס ולספק תמריצים: מענקי מקום לתושבים שיבחרו לגור פה ותמריצים למפעלים שיעתיקו את פעילותם לנגב. רק שילוב של פיתוח תשתיות תחבורתיות מתקדמות, פיתוח תעסוקה איכותית ומתן מענקי מקום יובילו עיר כמו דימונה לצמוח ולהיות עיר מטרופולין מובילה בנגב".


​​​​​​​
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬

רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo