''סכנה ממשית'': שלש תחנות דלק פירטיות בלב העיר

שוטרים וגורמי אכיפה פשטו על תחנות דלק פירטיות בעיר רהט. כ-12,000 ליטר דלק נשאבו, נרשמו קנסות בכ-140,000 שקלים
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מכה לחתנות הדלק הפירטיות בנגב: במסגרת פעילות מבצעית "מסלול בטוח" בוצעה בידי שוטרי תחנת רהט והיחידה הטקטית של מג"ב דרום פעילות אכיפה משולבת בעיר רהט כנגד תחנות דלק לא חוקיות. בין היתר, נטלו חלק באכיפה תביעות רישוי מחוז דרום, משרד חילוט מחוז דרום ופרקליטות אזרחית דרום. 

וידאו: פשיטה על תחנות דלק פירטיות ברהט (צילום: משטרת ישראל)


במהלך הפעילות הכוחות פשטו על 3 תחנות דלק לא חוקיות.  בסך הכל נמסרו קנסות על סך 138,560 שקלים, נגבו חובות על סך 102,000 שקלים, נשאבו 11,868 ליטרים ונתפסו והוחרמו 4 מיכלים ו-3 משאבות. כמו כן בוצעו 3 ניתוקי חשמל אשר הוזרם לתחנות תוך סיכון הסביבה ובניגוד לחוק. כלל הממצאים הועברו להמשך טיפול משפטי ביחידות השונות.

''עיסוק בדלק ללא רישיון ובאופן לא חוקי, הובלתו והתקנתו בניגוד לחוק, מהווים סכנת חיים ממשית לציבור, ועלולים לגרום לפציעות קשות ולמוות, בדגש על אותן תחנות שפועלות בסמיכות לבתי מגורים'', נמסר מהמשטרה. ''מיקוד האכיפה המשולבת על כלל היבטיה הנה חלק מאתגר מתמשך, תוך הפעלת יכולות, אמצעים ושיתוף רשויות אכיפה נוספות למען בטחון הציבור הנורמטיבי שומר החוק''.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬