מה ביקש ראש עיריית אופקים משרת הפנים?

שרת הפנים, איילת שקד, ביקרה אתמול, שלישי באופקים ושמעה מצמרת העירייה באיזה אופן משרדה יכול לסייע לפיתוח העיר
send whatsapp messsage send FB messsage
צילום: דוברות עיריית אופקים

שרת הפנים, ח"כ איילת שקד, התארחה ביום שלישי לישיבת עבודה ולסיור באופקים. יחד עם השרה הגיעו לעיר גם מנכ"ל משרד הפנים, יאיר הירש, ובכירי המשרד. האורחים נפגשו עם ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, סגניו, הרב שלמה עזרן והרב אברהם דייטש, מנכ"ל העירייה, יורם נחמן ומטה העירייה.
 
דנינו העלה בפני השרה וצוותה דרישה לתכנון שכונה נוספת באופקים, אשר כולה תהיה בשיטת בנה ביתך - זאת לאור הביקושים הרבים לבניה עצמית בעיר. בנוסף, ביקש דנינו לעשות שימוש בכרית הביטחון (כ-20 מיליון שקלים) אשר יועדה לשנים קודמות - לצורך התקציב השוטף.
 
כמו כן, פנו באופקים לשרה בבקשה לקדם את נושא חלוקת ההכנסות מארנונה מבסיסי צה"ל (משמר הנגב וביסל"ט 21) עם המועצות השכנות, מרחבים ובני שמעון. עוד דרשו דנינו ואנשיו להרחיב בשנה נוספת את מענקי הקליטה לעיר. לסיום ביקש דנינו מהשרה לפתוח באופקים סניף שירות של רשות האוכלוסין וההגירה, אשר ייתן מענה לתושבים בנושאי הוצאת דרכונים, תעודות זהות וכל שאר השירותים הנדרשים. 
 
"אני שמח שהשרה נענתה לכל בקשותינו, ומודה לה ולצוותה המקצועי והמסור על שיתוף הפעולה", אמר בתום הביקור ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. "נושא הסניף החדש של רשות האוכלוסין נדרש לבדיקה נוספת מצד משרד הפנים, אולם השרה הבטיחה כי תפעל בנושא".


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬