צפו: 6 תחנות דלק פיראטיות פעלו בלב העיר

המשטרה ורשויות אכיפה פשטו על 6 תחנות דלק פיראטיות, בהן ליקויי בטיחות חמורים. נשאבו כ-10,000 ליטר דלק. גם החיבור לחשמל של התחנות היה פיראטי...
send whatsapp messsage send FB messsage
המשטרה שאבה 10,000 ליטר דלק מהתחנות הפריאטיות (צילום: משטרת ישראל)

שש תחנות דלק פיראטיות, שלטענת המשטרה היו בהן ליקויי בטיחות חמורים - נחשפו בעיר רהט.

על פי המשטרה, במסגרת פעילות מבצעית "מסלול בטוח" והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית ולחיזוק המשילות וההרתעה נערכה פעילות אכיפה משולבת בעיר רהט כנגד תחנות דלק לא חוקיות בהובלת תחנת רהט, פרקליטות אזרחית, תביעות רישוי דרום, ובשת"פ מגב דרום וגורמי אכיפה נוספים בהם: מס הכנסה, חברת חשמל, חוליית אכיפה תשתיות מדור הגנ הסביבה, מנהל הדלק והגז, משטרה ירוקה, מע"מ, כיבוי והצלה, רשות מקרקעי ישראל, ומרכז גביות ואכיפה.

וידאו: תחנות דלק פיראטיות ברהט (צילום: משטרת ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

במהלך הפעילות פשטו הכוחות על שש תחנות דלק פיראטיות, בהן התגלו ליקויי בטיחות חמורים.

עובדי חברת החשמל איתרו וניתקו שישה חיבורי חשמל לא חוקיים אשר הזינו את תחנות הדלק הלא חוקיות אשר מלבד גניבת החשמל היוו גם סכנה ממשית לשלום הציבור. רשויות המס גבו חובות בסך 1,162,239 שקלים. מנהל הדלק ביצע תפיסה של מכלי הדלק והמשאבות.  בסך הכל נשאבו 9,924 ליטרים דלק, נתפסו 6 מיכלי דלק, 6 משאבות ו-2 כלי רכב ששימשו כתחנות דלק ניידות. 

כמו כן, עוכבו שבעה חשודים וכלל הממצאים הועברו להמשך טיפול משפטי ביחידות השונות. 

''מיקוד האכיפה המשולבת על כלל היבטיה הנה חלק מאתגר מתמשך, תוך הפעלת יכולות, אמצעים ושיתוף רשויות אכיפה נוספות למען בטחון הציבור הנורמטיבי שומר החוק'', אומרים במשטרה.


רוצים להתעדכן בכל החדשות לפני כולם?? הצטרפו אל קבוצת הווצאפ וקבלו עדכונים שוטפים: https://bit.ly/3iQmqmo

על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬